Yuvarlak Hatlı Spelling - Son Dakika

Yuvarlak Hatlı Spelling

Tori Spelling, üçüncü çocuğuna hamileyken aldığı kiloları vermeye niyetli görünmüyor.

Yuvarlak Hatlı Spelling, System.String[]

Hollywood'un aşırı zayıf isimlerinden biri olan Tori Spelling, üçüncü çocuğuna hamileyken aldığı kiloları vermeye niyetli görünmüyor.

Yuvarlak hatlarından, özellikle irileşen göğüslerinden çok mutlu olduğunu dile getiren Spelling, "İnsanın vücudundan memnun olmasından daha güzel bir şey yok. Şimdiden dördüncü bebeği düşünmeye başladık!" diye konuşuyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Yuvarlak Hatlı Spelling
Yuvarlak Hatlı Spelling

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 06:03 - Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Yuvarlak Hatlı Spelling - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan cephe hattı ve riskli bölgelerde "Savaş Hali" ilan etti Bayrampaşa'da 13 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğradı Azerbaycanlı spiker, 6 köyün Ermeni işgalinden kurtarıldığı müjdesini gözyaşları içinde verdi Roberto Carlos'un derbi yorumuna Felipe Melo'dan çarpıcı yanıt: Sizi yine yeneceğiz, Fener ağlama Şile'de sosyal mesafe ve maske kuralına uymayan kampçılara jandarma baskın yaptı Sosyal medyada tepki çeken silahlı maganda jandarma ekipleri tarafından yakalandı Van Gölü'nde yeni bir canlı türü görüntülendi ABD'de su kaynağında beyin yiyen mikrop tespit edildi, yetkililer musluktan su içmeyin çağrısında bulundu