Zerrin Özer'in yeni evlendiği eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı - Son Dakika

Zerrin Özer'in yeni evlendiği eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı

Son Güncelleme: 18.06.2019 16:02

Zerrin Özer'in önceki gün evlendiği ve dolandırıcı olduğu iddia edilen Murat Akıncı'nın birçok suçtan hapis yatan Adnan Oktar'ın örgütünde yer alan kediciklerle görüntüsü ortaya çıktı.

Türk müziğinin usta ismi Zerrin Özer, yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akıncı ile önce gün Zekariyaköy'deki villasının bahçesinde evlendi. Nikah görüntülerini gören bir çok kadın, Akınca'nın kendilerini dolandırdığını iddia etti. Hakkında birçok iddia bulunan Akıncı'nın son olarak Adnan Oktar'ın örgütünde olduğu iddia edildi.

40 BİN TL DOLANDIRDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programında dün gündeme getirilen konuya göre Özer'in eşi pek çok kadını dolandırmış bir sahtekar olduğu iddia edilmişti. Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı'nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını açıkladı. Bunu annesiyle birlikte yaptığını söyleyen Seda Hanım, yurt dışına öğrenci gönderen ve eğitim konularında destek veren bir kuruluşta çalıştığı sırada kendisiyle tanıştığını ve Akıncı'nın kardeşinin okul işleri için ofislerine geldiğini anlattı. Sonrasında aralarında bir yakınlaşma olduğunu ve kısa bir süre sonra kendisinden bin lira istediğini söyleyen Seda Hanım, aynı akşam borcunu ödediğini ve böylelikle kendisine güven verdiğini söylemesi üzerine yeni bir gelişme daha yaşandı.

Zerrin Özer'in yeni evlendiği eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı

ADNAN OKTAR'IN MÜRİDİ Mİ?

Instagram hesabı TemizMagazin'in iddiasına göre, Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı'nın pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddia edildi. Adnan Oktar'ın meşhur kediciklerinin yanı sıra erkek üyelerine de 'Aslan' deniyor. Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı'nın da kediciklerle görüntüsü ortaya çıktı.

Zerrin Özer'in yeni evlendiği eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı
Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Zerrin Özer'in yeni evlendiği eşinin Adnan Oktar'ın kedicikleriyle fotoğrafı ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement