Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Yürüyüşü - Son Dakika

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Yürüyüşü

23.03.2018 19:08
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Yürüyüşü, System.String[]

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla bayrak yürüyüşü yapıldı.

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla bayrak yürüyüşü yapıldı.

Etkinlik öncesi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda toplanan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar, "Gölbaşı uyuma Mehmetçik'e sahip çık" "Hepimiz Mehmetiz, Afrin'e yeteriz", "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" sloganları attı.

Kaymakam Can Aksoy, burada yaptığı konuşmada, ilçe halkının Zeytin Dalı Harekatı'na desteğinin her zaman tam olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise Türk milletinin, ülkesinin bekası tehlikeye düştüğünde bir ve beraber olmayı her zaman başardığına işaret etti.

Konuşmanın ardından katılımcılar, İstiklal Marşı okuyup, askerler için dua etti.

Meydanda Gölbaşı Belediyesi tarafından 2 bin 500 bayrak dağıtıldı.

Gruptakiler, daha sonra ellerinde bayraklarla ilçe merkezindeki Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Yürüyüşü - Son Dakika


Son Dakika

Alev Alev dizisinde alkış toplayan sahne! Cemre, yıllarca kendisine psikolojik şiddet uygulayan eşine meydan okudu Alışverişten dönen kadın hiç tanımadığı biri tarafından darbedildi İstanbul'un ortasında vahşet! 4'ü yavru 7 kedi parçalanmış halde bulundu 40 bin TL'lik kürk yaptıran Bülent Ersoy'dan bir garip çıkış: Asgari ücretlilere üzülüyorum Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Belirti göstermeyen korona vakalarının da açıklanmasıyla İstanbul trafik yoğunluğunda azalma görüldü Polise, "Başıma silah dayayıp, 600 bin liramı gasbettiler" diyen kadın parayı kumarda kaybetmiş Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı