Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Keskinkılıç haberleri, Keskinkılıç son dakika, son dakika Keskinkılıç

Son Dakika Keskinkılıç Haberleri

Son dakika Keskinkılıç haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son keskinkılıç haberleri anında burada.


 • 04.12.2023 04 Ara 15:30 Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni hizmet binası devreye alındı

  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yeni hizmet binası devreye alındı AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beşbinevler Ek Hizmet Binası Acil Servisi'nin devreye alındığını duyurdu. Şahin, yeni hizmet binasının hastanenin yükünü hafifleteceğini belirtti ve binada acil servis, poliklinikler, laboratuvar, röntgen, görüntüleme merkezi ve yatak odalarının bulunduğunu açıkladı. Şahin, diğer servislerin de hızla hizmete alınacağını söyledi.

 • 30.11.2023 30 Kas 01:09 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'den ittifak değerlendirmesi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'den ittifak değerlendirmesi AK Parti Genel Başkanı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 31 Mart yerel seçimleri MHP ile yapılması planlanan ittifak sorusu üzerine, "Bu ittifakın anlayışı görevin kimde olduğuna bakmadan hizmet etmeyi bize söyler.

 • 14.11.2023 14 Kas 18:35 Karabük'te İş ve Meslek Eğitimleri Veriliyor

  Karabük'te İş ve Meslek Eğitimleri Veriliyor AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, kentte yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Şahin, iş, meslek, işbaşı ve girişimcilik eğitimlerinin 24 bin 84 kişiye verildiğini belirtti. Ayrıca iş ve meslek danışmanlıklarıyla birlikte istihdam konusunda da yoğun mesai harcandığını ifade etti. Kentteki işsizlik sorununun büyük ölçüde çözüleceğine inandıklarını vurgulayan Şahin, ayrıca engellilere hibe desteği, toplum yararına programlar ve kısa çalışma ödeneği gibi desteklerin de sağlandığını söyledi. İş güvenliği konusunda da önemli adımlar atıldığını belirten Şahin, kentte 296 iş güvenliği uzmanı ve 58 iş yeri hekimi bulunduğunu açıkladı.

 • 10.11.2023 10 Kas 18:41 Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Sergi Düzenledi

  Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Sergi Düzenledi Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi tarafından düzenlenen sergiye akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:11 Karabük'te İşsizlik Oranı Azaldı

  Karabük'te İşsizlik Oranı Azaldı Karabük'te geçen yılın ilk 10 ayında 14 bin 600 olan işsizlik oranı, bu yılın aynı döneminde yüzde 10,3 azalışla 13 bin 94'e geriledi. Karabük Demir ve Çelik Fabrikası (KARDEMİR), Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurum ve kuruluşlar ile özel sektörde yaklaşık 4 bin kişinin iş sahibi olduğu belirtildi. Karabük İş Kurumunda, ekim ayı sonu itibarıyla 107 meslek grubunda 296 kişinin arandığı ilan edildi. AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, istihdam için çalışmaların devam ettiğini ve KARDEMİR'in 300 kişi daha alacağını açıkladı. AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ise Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi üzerinde çalışmaların sürdüğünü ve 5 bin kişilik istihdam hedeflendiğini belirtti.

 • 07.11.2023 07 Kas 20:48 Atılım Üniversitesi'nde iş dünyasından önemli isimler öğrencilerle bir araya geldi

  Atılım Üniversitesi'nde iş dünyasından önemli isimler öğrencilerle bir araya geldi Atılım Üniversitesi, Cumhuriyetin 100. yılına özel alanında önde gelen firma yöneticilerini, öğrencileriyle bir araya getirdi. Etkinlikte mühendislik ve yeni yüzyılın mühendisleri konuşuldu. Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılser Devrim, etkinliğin ülkemizin sanayisini geliştirme, eğitimi güçlendirme ve bilimi teşvik etme konularında önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Etkinlikte Türkiye'nin yeni yüzyılına uygun mühendislik yetkinlikleri ve eğitim teknikleri de tartışıldı.

 • 02.11.2023 02 Kas 16:37 AK Parti Karabük Milletvekilleri Bakanları Ziyaret Etti

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Bakanları Ziyaret Etti AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'i ziyaret etti. Ziyarette kentte yapılan, devam eden ve yapılacak yatırımların değerlendirildiği belirtildi.

 • 02.11.2023 02 Kas 16:00 AK Parti Karabük Milletvekilleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile Görüştü

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile Görüştü AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile bir araya gelerek Eskipazar OSB, Filyos Limanı ve Orman Ürünleri Sanayisinin durumunu görüştüler. Görüşmede, kente yapılan yatırımlar değerlendirildi ve önemli projeler hakkında konuşuldu.

 • 31.10.2023 31 Eki 15:23 AK Parti Karabük Milletvekilleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'nı ziyaret etti

  AK Parti Karabük Milletvekilleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'nı ziyaret etti AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ı ziyaret etti. Ziyarette, Karabük'teki yatırımların değerlendirildiği ve Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi'ne verilen destek ve altyapı ihalesine gösterilen ilginin teşekkür edildiği belirtildi. Ayrıca, Filyos Limanı'nın kullanımı ve Orman Ürünleri Sanayi Sitesi gibi önemli projeler de konuşuldu.

 • 28.10.2023 28 Eki 23:35 Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları başladı

  Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları başladı - Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları başladı Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 100. Yılı kutlamaları Karabük'te çelenk sunumu ile başladı.

 • 28.10.2023 28 Eki 21:36 Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi

  Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi Karabük'te Cumhuriyet'in 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen fener alayında Vali Mustafa Yavuz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı İsmail Gökcek, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, kurum amirleri, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar ve öğrenciler, belediye bandosu eşliğinde ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle 1003 nolu caddeye kadar yürüdü. Vali Yavuz, burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutladıklarını belirtti ve Karabük'te Cumhuriyetimizin 100. yılını 15 gün önce başladıkları 100 etkinlikle kutlamaya devam ettiklerini söyledi. Etkinlik, havai fişek gösterisi ve KARDEMİR Müzik Kulübü konseri ile sona erdi. Ayrıca Eflani ilçesinde de fener alayı düzenlendi.

 • 28.10.2023 28 Eki 14:53 Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni düzenlendi

  Samsun'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni düzenlendi Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Kaymakam İbrahim Civelek ve Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun Atatürk Anıtı'na çelenk bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Törene ilçe protokolü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 • 28.10.2023 28 Eki 14:20 Baskil'de Cumhuriyet Bayramı töreni düzenlendi

  Baskil'de Cumhuriyet Bayramı töreni düzenlendi Baskil ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende, Atatürk Büstüne çelenk sunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Törene kamu kurumları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ve vatandaşlar katıldı.

 • 26.10.2023 26 Eki 13:11 AK Parti Milletvekilleri Karabük'teki Yatırımları Bakanlarla Değerlendirdi

  AK Parti Milletvekilleri Karabük'teki Yatırımları Bakanlarla Değerlendirdi AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Karabük'e yapılması planlanan yatırımları bakanlarla değerlendirdi. Milletvekilleri, bakanlar ve yardımcılarıyla kentte yapılan, devam eden ve planlanan yatırımları masaya yatırdı. Karabük'ün ekonomik ve sosyal açıdan gelişimi için verimli toplantılar gerçekleştiren milletvekilleri, yapılacak yatırımların ilin potansiyelini ortaya çıkarmasına olanak sağlayacağını belirtti.

 • 25.10.2023 25 Eki 13:50 Türkiye Beyaz Eşya Sektöründe Yurt İçi Satışlar Arttı

  Türkiye Beyaz Eşya Sektöründe Yurt İçi Satışlar Arttı Türkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD), 2023'ün ilk 9 ayında sektörün yurt içi satışlarının geçen yıla göre yüzde 18 arttığını açıkladı. TÜRKBESD Başkanı Gökhan Sığın, tüketicilerin fiyat artışlarından endişe duyduğunu belirtirken, beyaz eşya kullanımının bulaşık makinesinde yüzde 80'lerin üzerinde olduğunu ifade etti. İhracattaki düşüşün ise Avrupa'daki ekonomik durağanlık ve yüksek enflasyon nedeniyle devam edeceği tahmin ediliyor.

 • 21.10.2023 21 Eki 18:55 Yenice ilçesi doğalgaza kavuştu

  Yenice ilçesi doğalgaza kavuştu Karabük'ün Yenice ilçesinde doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı mahalleye ilk gaz verilmeye başlandı.

 • 20.10.2023 20 Eki 19:13 TTK'da işe başlayacak 100 kişi kura ile belirlendi

  TTK'da işe başlayacak 100 kişi kura ile belirlendi Türkiye Taşkömürü Kurumu'nda yer altı 'pano-ayak üretim işçisi' olarak çalışacak 100 kişi Karabük'te, elektronik kura yöntemi ile belirlendi.

 • 15.10.2023 15 Eki 15:22 Safran Yemek Yarışması Sonuçlandı

  Safran Yemek Yarışması Sonuçlandı Safran Festivali kapsamında düzenlenen Safran Yemek Yarışması'nda Emine Akın birinci oldu. Ünlü şeflerin oyladığı yemeklerde safran kullanarak tarhanaya farklı bir konsept kazandıran Akın, birincilik ödülünü aldı. Yarışmada ikinci Göktürk Özbey ve üçüncü Elif Şenal oldu. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yarışmacılara ödüllerini verirken, safranlı yemeklerin reçeteleriyle bir kitap oluşturulması fikrini de dile getirdi.

 • 11.10.2023 11 Eki 02:00 Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkımları sürüyor

  Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkımları sürüyor Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkımları sürüyor Kahramanmaraş merkezli depremlerim vurduğu Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkım işlemlerine hız verildi.

 • 10.10.2023 10 Eki 14:56 Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkımları sürüyor

  Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkımları sürüyor Kahramanmaraş merkezli depremlerim vurduğu Malatya'da ağır hasarlı binaların yıkım işlemlerine hız verildi.

 • 06.10.2023 06 Eki 22:43 AK Parti Milletvekilleri Yangın Bölgesinde İncelemede Bulundu

  AK Parti Milletvekilleri Yangın Bölgesinde İncelemede Bulundu AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Ovacık ilçesi Gümüşler Mahallesi'nde çıkan yangın bölgesine giderek bilgi aldı. Milletvekilleri, yangının çıktığı noktalara giderek vatandaşlara desteklerini iletti ve devletin bütün gücünün yangın alanında olduğunu belirtti. İncelemeye AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, AFAD Karabük İl Başkanı Gazanfer Erbay ve diğer yetkililer de katıldı.

 • 06.10.2023 06 Eki 21:35 Karabük'ün Ovacık ilçesinde 4 samanlık yangında kullanılamaz hale geldi

  Karabük'ün Ovacık ilçesinde 4 samanlık yangında kullanılamaz hale geldi Karabük'ün Ovacık ilçesine bağlı Gümüşler Mahallesi'nde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında 4 samanlık kullanılamaz hale geldi. İtfaiye, orman işletme ve il özel idaresi ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Polis ve jandarma, kundaklama şüphesi üzerine soruşturma başlattı.

 • 02.10.2023 02 Eki 12:40 Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Çalışmalarını Değerlendirdi

  Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Çalışmalarını Değerlendirdi Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz, oda olarak Eylül ayında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Savunma sanayii alanında üretim yapmalarının teşvik edilmesi ve işbirliği sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 14:37 BRTV Yöneticilerinin Annesi Döndü Çetinkaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

  BRTV Yöneticilerinin Annesi Döndü Çetinkaya Son Yolculuğuna Uğurlandı Karabük'te Bizim Radyo ve Televizyonu (BRTV) sahipleri Mehmet Çetinkaya ile Osman Çetinkaya'nın annesi Döndü Çetinkaya, toprağa verildi. Cenaze törenine siyasetçiler, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

 • 17.09.2023 17 Eyl 00:22 Karabük Sanayici ve İş İnsanları Derneği Tanıtım Toplantısı

  Karabük Sanayici ve İş İnsanları Derneği Tanıtım Toplantısı Karabük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KASİD), Karabük protokolü ve basın mensuplarıyla bir araya gelerek tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya AK Parti Karabük Milletvekili D. Ali Keskinkılıç, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz, Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı. KASİD Başkanı Çetin İpek, dernek olarak yaptıkları çalışmalardan bahsetti ve gençlerin istihdamına katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, TSO Başkanı Fatih Çapraz ve KBÜ Rektörü Fatih Kırışık ise KASİD ile ortak çalışmalar yapacakları projelerde yer alacaklarını ifade ettiler. Toplantı sonunda konuşmaların ardından sona erdi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 19:40 Safranbolu Safranı Avrupa Birliği Komisyonu Tarafından Coğrafi İşaretli Ürün Olarak Belirlendi

  Safranbolu Safranı Avrupa Birliği Komisyonu Tarafından Coğrafi İşaretli Ürün Olarak Belirlendi Safranbolu Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın 2022’de Avrupa Birliği Komisyonu’na başvurusu ile başlayan süreçte Safranbolu Safranı Avrupa Birliği Komisyonu tarafından tescil listesine konulan coğrafi işaretli ilk ürün oldu. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Üreten çiftçilerin desteklenmesi her anlamda desteklenmesi üretimden satış aşamasına kadar her aşamada desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer destek görürlerse mutlaka gençlerimizde işsizlik sorunu yaşayan çok fazla insan varken böyle katma değeri yüksek bir bitkiyi yetiştirerek aslında hayatlarını kurtarabilecek bir kesim var o yüzden bu açıdan da istihdam açısından da önemsiyorum" dedi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 18:03 Safranbolu Safranı, AB Komisyonu tarafından baharat kategorisinde tescillenen ilk ürün oldu

  Safranbolu Safranı, AB Komisyonu tarafından baharat kategorisinde tescillenen ilk ürün oldu Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yetişen safran, Avrupa Birliği Komisyonu tarafından baharat kategorisinde tescillenen ilk ürün oldu. Safranbolu Safranı, dünyanın en pahalı baharatlarından biri olarak biliniyor. Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından yapılan başvuru sonucunda, 1 yıllık çalışmanın ardından safranın tescili gerçekleşti. Bu tescil, Safranbolu'nun turizmine ve üretimine katkı sağlayacak bir noktaya getirilmesini hedefliyor.

 • 14.09.2023 14 Eyl 17:09 Safranbolu Safranı AB Coğrafi İşaret Tescili Alacak

  Safranbolu Safranı AB Coğrafi İşaret Tescili Alacak Avrupa Birliği (AB) coğrafi işaret tescili, Safranbolu safranına katma değer sağlayacak. Safranbolu safranı, uluslararası anlamda AB Komisyonu tarafından coğrafi işareti tescil edilerek Safranbolu'ya kazandırılacak. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, safranın dünyanın en değerli baharatı olduğunu ve baharat dalında AB Komisyonunda coğrafi işaret alan ilk ürün olduğunu belirtti. Türkiye'deki ürünlerin AB Komisyonunda tescilinin yapılması Türkiye adına büyük önem arz etmektedir.

 • 14.09.2023 14 Eyl 14:11 Büyükkılıç: "Kayseri'de sağlık alanında en güzel hizmetler veriliyor"

  Büyükkılıç: 'Kayseri'de sağlık alanında en güzel hizmetler veriliyor' Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, hayırsever Keskinkılıç Ailesi'nin desteğiyle yapımı tamamlanan Yahyalı Devlet Hastanesi bünyesindeki Diyaliz Ünitesi Açılış Töreni'ne katıldı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 12:54 Yahyalı Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi Yenilendi

  Yahyalı Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi Yenilendi Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde hayırsever Esat Keskinkılıç'ın desteğiyle modernize edilen Yahyalı Devlet Hastanesi diyaliz merkezi hizmete sunuldu. Yenilenen merkezin açılış töreninde konuşan yetkililer, merkezin fiziki ortamının iyileştirildiğini ve daha kaliteli hizmet verileceğini belirtti. Diyaliz merkezi, yaklaşık 500 bin liraya yenilenmiştir.

 • 08.09.2023 08 Eyl 18:29 KARDEMİR'de İşçi Hayatını Kaybetti

  KARDEMİR'de İşçi Hayatını Kaybetti Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nda (KARDEMİR) çalışan bir işçi, yüksekten düşerek hayatını kaybetti. Olayın ardından işçinin cenazesi törenle toprağa verildi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 17:05 KARDEMİR İşçisi Platform Kırılması Sonucu Hayatını Kaybetti

  KARDEMİR İşçisi Platform Kırılması Sonucu Hayatını Kaybetti Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları A.Ş.'de (KARDEMİR) yaklaşık 30 metre yükseklikteki platformun kırılması sonucu düşerek hayatını kaybeden Emrah Yılmaz, kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 16:26 Karabük'e 8'i uzman 82 doktor ataması yapıldı

  Karabük'e 8'i uzman 82 doktor ataması yapıldı AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, 112. Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kapsamında Karabük'e 82 hekim atamasının yapıldığını duyurdu.

 • 07.09.2023 07 Eyl 23:53 İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan: Ortadoğu'da huzur sağlanmadığı sürece kaçak göç baskısı devam edecek

  İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan: Ortadoğu'da huzur sağlanmadığı sürece kaçak göç baskısı devam edecek İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Karabük'te yaptığı ziyarette, Ortadoğu'da huzur ve barış sağlanmadığı sürece dünya ve Türkiye üzerindeki kaçak göç baskısının kalkmayacağını belirtti. Turan, ayrıca Karabük'ün stratejik değerine dikkat çekerek, afetlere karşı hazırlıklı olunması gerektiğini vurguladı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 18:03 Mülkiye Başmüfettişi Yücel Yavuz Safranbolu'da Defnedildi

  Mülkiye Başmüfettişi Yücel Yavuz Safranbolu'da Defnedildi Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Mülkiye Başmüfettişi Yücel Yavuz, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde toprağa verildi. Yavuz'un cenazesi Safranbolu Merkez Camisi'nde düzenlenen törenin ardından defnedildi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 12:07 Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197. kuruluş yıldönümü kutlandı

  Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197. kuruluş yıldönümü kutlandı Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197. kuruluş yıldönümü Büyükçekmece'de törenle kutlandı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, zabıta teşkilatının güçlü bir yasal düzenlemeye ihtiyaç duyduğunu belirtti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 11:25 Büyükçekmece'de Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197'inci kuruluş yıl dönümü töreni düzenlendi

  Büyükçekmece'de Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197'inci kuruluş yıl dönümü töreni düzenlendi Büyükçekmece'de Türk Zabıta Teşkilatı'nın 197'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi. Törende Zabıta Teşkilatı'nın 197. yılı anısına pasta kesildi ve çiçek takdim edildi. Büyükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürü İbrahim Kaya, Zabıta Teşkilatı'nın önemine vurgu yaparak hizmetlerini anlattı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ise Zabıta Teşkilatı'nın haklarının acilen verilmesi gerektiğini belirtti.

 • 31.08.2023 31 Ağu 17:54 AK Parti Karabük Milletvekilleri Millet Bahçesi İnşaatını İnceledi

  AK Parti Karabük Milletvekilleri Millet Bahçesi İnşaatını İnceledi AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, yapımı devam eden millet bahçesinde inceleme yaptı. İnşaat alanında çalışmalar hakkında bilgi alan milletvekilleri, bahçenin bir an önce tamamlanması için müteahhit firma yetkilileriyle görüştü.

 • 30.08.2023 30 Ağu 13:41 Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

  Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Karabük'te 30 Ağustos Zafer Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Vali Mustafa Yavuz ve Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin çelenk koymasıyla başlayan kutlamalar, halk oyunları, sportif ve kültürel etkinliklerle devam etti.

 • 30.08.2023 30 Ağu 13:32 Büyük Zafer'in 101. yılı kutlanıyor

  Büyük Zafer'in 101. yılı kutlanıyor Sakarya, Zonguldak, Düzce, Kocaeli, Karabük, Bolu ve Bartın'da 30 Ağustos Zafer Bayramı, törenlerle kutlandı.

 • 30.08.2023 30 Ağu 11:07 Karabük Valisi Yavuz'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

  Karabük Valisi Yavuz'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Karabük Valisi Mustafa Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • 26.08.2023 26 Ağu 12:45 30 Milyon Liradan Fazla Harcanan Çamlık Kent Ormanı Yeniden Hizmete Açıldı

  30 Milyon Liradan Fazla Harcanan Çamlık Kent Ormanı Yeniden Hizmete Açıldı Karabük Belediyesi tarafından, Orman İşletme Müdürlüğünden 20 yıl kiralandıktan sonra yeniden yapılan çalışmalarla kentin gözdesi konumuna getirilen Çamlık Kent Ormanı düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 • 26.08.2023 26 Ağu 11:26 Karabük Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Hizmet Binası Açıldı

  Karabük Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Hizmet Binası Açıldı Karabük'te Çamlık Kent Orman Parkı ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü hizmet binası düzenlenen törenle açıldı. Vali Mustafa Yavuz, yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti. Parkta vatandaşların zaman geçirebileceği ve spor yapabileceği bir ortam oluşturulduğu belirtildi.

 • 25.08.2023 25 Ağu 15:47 AK Parti Milletvekilleri Eskipazar OSB'yi İnceledi

  AK Parti Milletvekilleri Eskipazar OSB'yi İnceledi AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Eskipazar Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. Şahin ve Keskinkılıç, OSB Müdürü Emin Demir'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Milletvekilleri, sağlık ve istihdam konularına odaklandıklarını ve Eskipazar OSB'nin 5 binin üzerinde istihdam sağlayacağını belirtti.

 • 18.08.2023 18 Ağu 20:05 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin Köy Ziyaretleri Gerçekleştirdi AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile İl Genel Meclisi üyeleriyle birlikte köy ziyaretleri gerçekleştirdi. Şahin, köylülerle görüşerek talep ve isteklerini alıp çözüm yolları aradıklarını belirtti. Ayrıca, sel afetinden zarar gören bölgelerde yapılan çalışmalardan da bahsetti ve tarım, hayvancılık ve orman köylülerine destek verdiklerini vurguladı. Şahin, köy ziyaretlerinin devam edeceğini ve ardından il ve ilçe merkezlerinde de vatandaşlarla görüşeceklerini söyledi.

 • 18.08.2023 18 Ağu 14:44 Adıyaman'da trafik kazasında hayatını kaybeden ailenin cenazesi Karabük'te defnedildi

  Adıyaman'da trafik kazasında hayatını kaybeden ailenin cenazesi Karabük'te defnedildi Adıyaman'da meydana gelen trafik kazasında oğlu, eşi ve kayınvalidesiyle birlikte hayatını kaybeden Sefa Eken'in cenazesi, memleketi Karabük'te defnedildi. Kazada hayatını kaybeden diğer aile fertleri ise Aksaray'da toprağa verildi. Cenaze törenine, Eken'in yakınları, siyasi temsilciler ve vatandaşlar katıldı.

 • 11.08.2023 11 Ağu 14:22 Karabük'te Komando Uzman Erbaşlar İçin Tören Düzenlendi

  Karabük'te Komando Uzman Erbaşlar İçin Tören Düzenlendi Karabük'te, komando uzman erbaş temel eğitimini tamamlayan 1582 kursiyer için tören düzenlendi. Törende konuşmalar yapıldı, başarılı erlere belge ve hediye verildi. Programa siyasi temsilciler ve diğer ilgililer de katıldı.

 • 11.08.2023 11 Ağu 13:08 Safranbolu'da bin 592 uzman erbaş mezun oldu

  Safranbolu'da bin 592 uzman erbaş mezun oldu Karabük'ün Safranbolu ilçesinde temel eğitimlerini tamamlayan bin 592 uzman erbaş, Jandarma Teşkilatı ile Sahil Güvenlik Komutanlığına katılmak üzere mezun oldu. Safranbolu 125. Jandarma Komando Eğitim Merkezi Komutanlığında gerçekleştirilen kapanış töreninde mezun olan askerlere plaketleri verildi. Mezuniyet coşkusuyla dualar eşliğinde gerçekleşen törene, vali yardımcısı, milletvekilleri, komutanlar ve aileler katıldı.

 • 06.08.2023 06 Ağu 10:02 Jandarma 3 bin yıllık Zerzevan Kalesi'ni UTV ve yaya devriyesi atarak koruyor

  Jandarma 3 bin yıllık Zerzevan Kalesi'ni UTV ve yaya devriyesi atarak koruyor Jandarma 3 bin yıllık Zerzevan Kalesi'ni UTV ve yaya devriyesi atarak koruyor Romanın son garnizonu Jandarma korumasında Türkiye yüz ölçümünün yüzde 93'üne sahip sorumluluk alanı bulunan Jandarma Teşkilatı, Diyarbakır'da bulunan Roma'nın 3 bin yıllık garnizonu Zerzevan Kalesi ve...

 • 30.07.2023 30 Tem 19:39 Karabük'ün Yenice ilçesinde 7. Göktepe Şenliği düzenlendi

  Karabük'ün Yenice ilçesinde 7. Göktepe Şenliği düzenlendi Çeltik köyü ve Göktepe Yaylası Kalkındırma Geliştirme, Güzelleştirme ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen 7. Göktepe Şenliği, il ve ilçe protokolü ile vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Şenlikte çuval, yoğurt yeme ve halat çekme yarışmaları düzenlendi ve konserler verildi. Yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri Vali Fuat Gürel ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç tarafından verildi. Şenliğe, Vali Yardımcısı ve Yenice Kaymakam Vekili Muhittin Gürel, il ve ilçe protokolü, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda kişi katıldı.

Advertisement