Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Aqua Florya'da Ay Işığında Müzik Etkinlikleri Başlıyor - Son Dakika

Aqua Florya'da Ay Işığında Müzik Etkinlikleri Başlıyor

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen geleneksel 'Ay Işığında Müzik' etkinlikleri 28 Temmuz'da başlıyor. Konserlerde Sakiler, Emir Ersoy ve orkestrası ile Işın Karaca, Birsen Tezer & Jehan Barbur ve Doğan Duru sahne alacak. Etkinlikler ücretsiz olarak izlenebilecek ve saat 21.00'de başlayacak. Aqua Florya, zengin marka karması, deniz manzaralı kafe ve restoranları, amfi tiyatrosu ve İstanbul Akvaryum gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Aqua Florya\'da Ay Işığında Müzik Etkinlikleri Başlıyor
20.07.2023 - 16:23,

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde geleneksel hale gelen "Ay Işığında Müzik" etkinlikleri 28 Temmuz'da başlayacak.

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Aqua Florya'nın amfi sahnesindeki konserlerde bu yıl 28 Temmuz'da Sakiler, 29 Temmuz'da Emir Ersoy ve orkestrası ile birlikte Işın Karaca, 30 Temmuz'da Birsen Tezer & Jehan Barbur ve Doğan Duru sahnede olacak.

28-29-30 Temmuz'da hayata geçirilecek olan "Ay Işığında Müzik" ve 18-19-20 Ağustos'ta gerçekleşecek olan "Ay Işığında Komedi" etkinliklerini seyirciler, ücretsiz olarak izleyebilecek. Tüm etkinlikler saat 21.00'de başlayacak.

Zengin marka karması, deniz manzaralı kafe ve restoranları, 1.000 kişi oturma kapasitesine sahip amfi tiyatrosu, peyzaj alanları, hayata geçirdiği kaliteli kültür-sanat etkinlikleri ve bünyesinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum" ile Aqua Florya, Marmaray Florya Akvaryum durağına da 2 dakikalık mesafede bulunuyor.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Kültür Sanat Aqua Florya'da Ay Işığında Müzik Etkinlikleri Başlıyor - Son Dakika


Advertisement