Çok Ses Tek Yürek Oldu - Son Dakika

Çok Ses Tek Yürek Oldu

31.10.2011 15:40

Rock müzisyenlerinin Van’daki depremzedeler için organize ettiği “Van İçin Rock” konseri binlerce müzikseveri Maçka Küçükçiftlik Park’ta buluşturdu.

Rock dünyasının ünlü isim ve grupları, Van'daki depremzedeler için dün İstanbul- Maçka Küçükçiftlik Park'ta yardım konseri düzenledi. "Van İçin Rock" adlı etkinlik için satışa sunulan 12 bin 500 bilet üç gün içinde tükendi. Konser günü gişelerde satılan çok sayıda bilet de yardımseverler tarafından kısa sürede satın alındı. Saat 11.00'de Hayko Cepkin'in konseriyle başlayan etkinlik, gece yarısına kadar devam etti.

Cepkin'in yanı sıra 4x4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran-Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK ve Yüksek Sadakat'in ücret almadan sahneye çıktığı etkinliğe Okan Bayülgen, Banu Güven, Erdem Yener, Ferman Akgül, Metin Uca ve Yekta Kopan da konuşmacı olarak katıldı.

Biletleri 20 liradan satılan konserden elde edilen gelir ile etkinliği canlı olarak yayınlayan Dream TV ve Joy Türk'ün reklam gelirleri Kızılay vasıtasıyla Van'a ulaştırıldı.

Konsere gelenler, sanatçıların isteği üzerine yanlarında yardım malzemeleri de getirdi. Malzemeler, Şişli Belediyesi ekipleri tarafından Van'a ulaştırılmak üzere toplanıp paketlendi.

Kaynak: hurriyet.com.tr

YORUMLAR
500
Hindistanlı Uzman: Brıcs, Gelişmekte Olan Ülkelerin Sesinin Duyulmasını Sağlıyor Hindistanlı Uzman: Brıcs, Gelişmekte Olan Ülkelerin Sesinin Duyulmasını Sağlıyor Dünyanın en çok satan otomobilleri belli oldu! Dünyanın en çok satan otomobilleri belli oldu!
Kaynak: ElmaElma.com

Son Dakika Kültür Sanat Çok Ses Tek Yürek Oldu - Son Dakika

Bu haber ElmaElma.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ElmaElma.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ElmaElma.com kurumudur.

Advertisement