Acun Ilıcalı Açıkladı! Yunus Günçe Survivor'da Yarışacak - Son Dakika

Acun Ilıcalı Açıkladı! Yunus Günçe Survivor'da Yarışacak

15.12.2015 14:13

Ünlü televizyoncu, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla ünlü oyuncu ve sunucu Yunus Günçe'nin Survivor'da yarışacağını duyurdu.

Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2016'nın kadrosunda üçüncü isim belli oldu. Acun Ilıcalı, Yılmaz Morgül ve Yattara'dan sonra şimdi de Yunus Günçe'yi açıkladı.

ACUN KENDİ AÇIKLADI

Ilıcalı, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Survivor 2016 kadrosunun yeni ismi Yunus Günçe. Kendisine başarılar dileriz." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı Açıkladı! Yunus Günçe Survivor'da Yarışacak

YUNUS GÜNÇE KİMDİR ?

1976 Almanya doğumludur. Marmara Üniversitesi İngiliz Dili Öğretmenliği Bölümü'ndendir.

Number One'da başlamış olduğu DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta halen devam etmektedir. TRT'1 de UÇURTMA adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etmiştir. TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı TV dizisinde çok beğenilen Gökhan karakteri ile genç izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır. Mustafa Altıoklar?ın yönetmenliğini üstlendiği ?O Şimdi Asker?, Oğuzhan Tercan?ın yönettiği ?Hırsız Var? adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Türkiye'nin çeşitli klüplerinde DJ olarak müzik yapmaktadır. Bununla birlikte "Hiç Komik Diil" adlı tek kişilik gösterisini sergilemektedir.

Acun Ilıcalı Açıkladı! Yunus Günçe Survivor'da Yarışacak

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen sürprizi! İşte beraber program yapacağı diğer isimler Acun Ilıcalı'dan Rıdvan Dilmen sürprizi! İşte beraber program yapacağı diğer isimler 27 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı 27 Haziran 2022 Tv8 Yayın Akışı Kolombiya'nın yeni cumhurbaşkanı Petro'dan boğa güreşi festivali uyarısı Kolombiya'nın yeni cumhurbaşkanı Petro'dan boğa güreşi festivali uyarısı

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı Açıkladı! Yunus Günçe Survivor'da Yarışacak - Son Dakika


Advertisement