Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi - Son Dakika

Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi

22.01.2023 17:30

Geçtiğimiz eylül ayında İranlı hayranı Arezoo Doğan ile nikah masasına oturan Nihat Doğan ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor. Ünlü türkücü oğlu Badıkan ile ilk pozunu paylaştı.

Ünlü türkücü Nihat Doğan, geçtiğimiz sene eylül ayında apar topar İranlı hayranı Arezoo ile gözlerden uzak bir düğünle nikah masasına oturdu. Eşinin hamileliğinden dolayı sade bir düğünle evlenen Doğan, 13 Ocak'ta baba oldu.

OĞLUNA VERDİĞİ İSİM ÇOK KONUŞULDU

Oğlu ve eşini paylaşarak müjdeli haberi duyuran Nihat Doğan , "Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. Çok şükür 13 Ocak'ta Oğlum Badıkan dünyaya geldi. Rabbime şükürler olsun. Bana dünyanın en güzel hediyesini veren canım eşim Arezoo ya da teşekkürler olsun. Hoş geldin" ifadelerini kullanmıştı.

Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü gösterdi

İLK POZ

Oğluna verdiği isim çok konuşulan Nihat Doğan Badıkan ile ilk pozunu Instagram hesabından paylaştı. Doğduğu gün oğlunun yüzünü göstermeyen ünlü türkücü bu kez Badıkan'ın yüzünü gösterdi.

Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü gösterdi
Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü gösterdi
YORUMLAR
500
Nihat Doğan'dan eski dostu Alişan'a sitem dolu sözler: Ablamın cenazesine gelmedi Nihat Doğan'dan eski dostu Alişan'a sitem dolu sözler: Ablamın cenazesine gelmedi 'Antidepresan' şarkısını türkü formatında okuyan Nihat Doğan'ın performansına eleştiri yağdı 'Antidepresan' şarkısını türkü formatında okuyan Nihat Doğan'ın performansına eleştiri yağdı Nihat Doğan 'Antidepresan' şarkısını söyledi, performansı hiç beğenilmedi Nihat Doğan 'Antidepresan' şarkısını söyledi, performansı hiç beğenilmedi

Son Dakika Magazin Bebeğine verdiği isim olay olmuştu! Nihat Doğan oğlunun yüzünü ilk kez gösterdi - Son Dakika


Advertisement