Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı - Son Dakika

Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı

14.06.2021 10:38

Geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu ile birlikte Bodrum'da yaz aylarının tadını çıkarırken görüntülenen Beren Saat'in denize girerken giydiği siyah mayo adeta olay oldu. Deniz Marşan'ın tasarladığı tek omuz detaylı 1.650 TL'lik mayo, markanın en çok satan ürünü oldu.

Oyunculuğu kadar güzelliği ve kusursuz fiziğiyle de adından söz ettiren Beren Saat, geçtiğimiz haftalarda Bodrum'a gitti. Hem iş hem de tatil yapan güzel oyuncu, siyah mayosuyla denizden çıkarken görüntülendi. Saat'in sadeliğiyle göz kamaştıran mayosu, kadınların markajına girdi.

MAYOYA TALEP YAĞIYOR

Mayo, ünlü stilist Deniz Marşan'ın markası Direct Message'a ait bir tasarım. Yüzde 100 geri dönüşümlü kumaştan yapılan tek omuzlu mayo, Beren Saat'in giymesiyle markanın en çok satan tasarımı haline geldi. Bodrum'da rastladığı gazeteci Mehmet Üstündağ ile sohbet eden Deniz Marşan, ilgi karşısında şaşkın olduğunu anlattı.

Beren Saat'in giydiği siyah mayonun satışları patladı

FİYATI 1.650 TL

1.650 TL'ye satılan mayonun neredeyse hiç stoğu kalmadı. Hatta siteden mayoyu alamayanlar sosyal medya üzerinden Deniz Marşan'a ulaşmaya çalışmaya başladı. Saat'in asimetrik kesim tasarımı çok güzel taşıdığını söyleyen ünlü tasarımcı, "Bizim için yazın en güzel haberi bu oldu" ifadelerini kullandı.

Beren Saat'in giydiği siyah mayonun satışları patladı
Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı
Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı
YORUMLAR (2)
  • Handan Gökmenoğlu: Ben bir bayan olarak Mehmet Üstündağ bey efendiye sesleniyorum bu güzel mayoları ünlü bayanlara tasarlayıp çok şık bir görünüm elde ediliyor ben ise bütün bayanlara hitap etmesini rica ediyorum Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
500
Fiyatı üzebilir: GeForce Now, 24 saatlik Premium paketini geri getirdi! Fiyatı üzebilir: GeForce Now, 24 saatlik Premium paketini geri getirdi! 26-27 Mayıs'ta A101 ve BİM marketlere gelecek teknolojik ürünler! 26-27 Mayıs'ta A101 ve BİM marketlere gelecek teknolojik ürünler! Fiyatı en çok düşen telefonlar hangileri? Fiyatı en çok düşen telefonlar hangileri?
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Beren Saat giydi, siyah mayonun satışları patladı - Son Dakika


Advertisement