Mehmet Ali Erbil, TikTok canlı yayınında tartıştığı adama küfredip el hareketi yaptı: Seni Yeniköy'den alırım - Son Dakika

Mehmet Ali Erbil, TikTok canlı yayınında tartıştığı adama küfredip el hareketi yaptı: Seni Yeniköy'den alırım

22.09.2022 09:26

Bir süredir TikTok'ta canlı yayınlar yapan Mehmet Ali Erbil, son yayınına misafir ettiği bir erkeğe hem küfretti hem de el hareketi yaptı. Erbil'in davranışlarına sinirlenen adam ise "Anneme küfür edemezsin. Seni Yeniköy'den alırım" sözleriyle tehditler savurdu.

Uzun yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu nedeniyle ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok hesabı açarak canlı yayınlar yapmaya başladı. Sık sık takipçilerinden hediye istemesiyle gündeme gelen Erbil, bu sefer de yayınına konuk aldığı bir kişiyle tartıştı.

HEM KÜFRETTİ HEM EL HAREKETİ YAPTI

Canlı yayınlar açarak takipçileriyle sohbet eden Mehmet Ali Erbil, bir erkeği yayına alarak konuşmaya başladı. Yayında tansiyon yükselince Erbil, genç adama annesi üzerinden küfürler savurmaya başladı. Bununla da yetinmeyen Erbil, "Ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy'den alırım" diyen adam el hareketi yaptı. Adamı yayından çıkaran ünlü isim, "Beni Yeniköy'den alacakmış. Beni Yeniköy'den alacak adam anasının karnından doğdu mu?" diyerek karşılık verdi.

TikTok'ta canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil, tartıştığı adama hem küfretti hem el hareketi yaptı

ERBİL'DEN İHANET İTİRAFI

Önceki akşam Buket Aydın'ın programına konuk olan Mehmet Ali Erbil,evliliklerinde çok hata yaptığını belirterek hep çok eşli olduğunu söyledi. Erbil, bir de "Çok aşıktım bir eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence" itirafında bulundu.

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Magazin Mehmet Ali Erbil, TikTok canlı yayınında tartıştığı adama küfredip el hareketi yaptı: Seni Yeniköy'den alırım - Son Dakika


Advertisement