Boşanma Kararı ile İlgili Şok İddia! - Son Dakika
Boşanma Kararı ile İlgili Şok İddia!

Boşanma Kararı ile İlgili Şok İddia!

28.03.2013 11:03

Milli voleybolcu Neslihan Darnel, 7 yıllık eşinden boşandı. Boşanma nedeniyle ilgili ise şok bir aldatma iddiası ortaya atıldı..

Eczacıbaşı takımında forma giyen dünyaca ünlü voleybolcu Neslihan Demir Darnel, 7 yıllık eşi Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel'den sürpriz bir kararla boşandı. 4.5 yıl önce dünyaya gelen kızları Zeynep'le beraber mutlulukları artan örnek çiftin boşanma haberini Neslihan Darnel'in avukatı duyurdu.

Avukat Savaş Adalet, yaptığı açıklamada "Müvekkilim Neslihan Darnel eşi Orkun Darnel ile 21.03.2013 günü karşılıklı saygı çerçevesinde uygarca anlaşarak evliliklerine son vermişlerdir. Her iki taraf için de hayırlı olmasını dileriz" cümlelerine yer verdi.

Darnel'in avukatı aracılığıyla kamuoyuna duyurduğu boşanmasının arka planında ise aldatma olduğu iddia edildi. İddiaya göre çiftin arasını Orkun Darnel'in eşiyle birlikte kurduğu N & O adlı menajerlik şirketiyle beraber iş yapmaya başladığı İtalyan voleybolcular açtı. Şirket aracılığıyla İtalyan sporcuların Türkiye'de kulüp bulmasına yardımcı olan Darnel'in bu sürede Galatasaray'a transfer olmalarını sağladığı La Bianco ve Simona Gioli gibi İtalyan voleybolcularla da samimi olduğu öne sürüldü.

Yakın çevresinden edinilen bilgilere göre Darnel, özellikle Gioli nedeniyle son zamanlarda eşi Neslihan Darnel ile sık sık tartışmaya başladı. İddiaya göre; aldatıldığını öğrenen Darnel, boşanma kararı aldı. Karşılıklı boşanma protokolü imzalayan ve dilekçelerinde evlilik birliğinin temelden sarsıldığını belirten çift, 10 dakikada boşanıp adliyeden ayrıldı.

ALDATMAYI YALANLADI

Orkun Darnel aldatma söylentilerini yalanlayarak, "Hiç böyle bir şey yok. Ben zaten herkesin gözünün önünde olan biriyim, ne zaman nerede olduğum biliniyor. Evliliklerde anlaşmazlık olur. Niye anlaşamadığımız da kimseyi ilgilendirmez" dedi.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr
YORUMLAR
500
Galatasaray'a Tielemans transferinden kötü haber Galatasaray'a Tielemans transferinden kötü haber Mauro Icardi, Arjantin'de taraftarların yoğun ilgi odağı oldu Mauro Icardi, Arjantin'de taraftarların yoğun ilgi odağı oldu

Son Dakika Magazin Boşanma Kararı ile İlgili Şok İddia! - Son Dakika


Advertisement