Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım - Son Dakika

Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım

07.06.2016 10:13

Oktay Kaynarca ile ayrıldıkları iddialarından sonra Deniz Çakır sosyal medyadan "Hep mutlu ol, hiçbir şey senden değerli değil" yazarak manidar bir paylaşım yaptı.

Oktay Kaynarca ile ayrılacağı iddia edilen Deniz Çakır, resmi Instagram hesabından iddiaları doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu.

AKILLARDA SORU İŞARETİ BIRAKTI

Son günlerde Oktay Kaynarca ile olan ilişkilerinin biteceği iddia edilen güzel oyuncu Deniz Çakır, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla akıllarda soru işareti bıraktı.

"AŞK BİTER, İNSAN KALIR"

Oktay Kaynarca da daha önce yaptığı paylaşımda "Aşk aşk diye ortalığa düşmenin,şarkı türkü şiir yazmanın söylemenin ötesidir bir çocuğun göğsünüze başını yaslaması..Aslolan İnsandır,Aşk biter insan kalır." yazmıştı.

Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım

İKİNCİ KEZ PAYLAŞTI

Bugün ikinci kez bu iddiaları doğrular nitelikte paylaşımda bulunan Çakır'ın, ilk paylaşımında, "Bu yazıyı okuyan güzel insan; ne olursa olsun hep mutlu ol. Hiçbir şey senden değerli değil." yazması ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım
Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım
FOTOĞRAFIN ALTINA NOT DÜŞTÜ

Deniz Çakır paylaştığı fotoğrafın altına, 'Sevginin yalnızca bir duygu olmadığını, bilgi de gerektirdiğini kendimden biliyorum. Sevgi-savurganlığım yüzünden habire su vererek çürüttüğüm kaktüsler hâlâ aklımda. Bir dostum "iyi ki akvaryumda balık beslemiyorsun," demişti, "her halde havasız kalmalarına üzülür sudan çıkarırdın onları' (Tomris Uyar) notunu düştü.

Kaynak: Acunn.com

YORUMLAR
500
Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Romantik filmlerin kraliçesi Kate Hudson, üstsüz pozunu paylaştı, abisinin yorumu fotoğrafın önüne geçti Meta, veri hırsızlığı iddiasıyla bir Türk'e dava açtı! Meta, veri hırsızlığı iddiasıyla bir Türk'e dava açtı! İnstagram oturum açma sorunu nedir? İnstagram oturum açma sorunu nedir?

Son Dakika Magazin Deniz Çakır'dan Oktay Kaynarca'ya Manidar Paylaşım - Son Dakika


Advertisement