Dolar Cem Yılmaz'ı vurdu! Nafaka ödemesini Türk lirası olarak yapmak istiyor - Son Dakika

Dolar Cem Yılmaz'ı vurdu! Nafaka ödemesini Türk lirası olarak yapmak istiyor

17.12.2021 09:00
Dolar Cem Yılmaz'ı vurdu! Nafaka ödemesini Türk lirası olarak yapmak istiyor

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafakanın azaltılması davasında, 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, davacı Cem Yılmaz ile davalı Ahu Yağtu katılmadı. Tarafları avukatları temsil etti. Gizli görülen duruşmaya basın mensupları alınmadı. Duruşmada, 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın ile çocuğun şoförü Ali Elbasan Ahu Yağtu'nun tanıkları olarak dinlendi. Mahkeme, tapudan vergi kayıtlarının beklenmesine ve tanık beyanlarına karşı davacı avukatlarının beyanda bulunması için duruşmayı erteledi.

NAFAKAYI TÜRK LİRASI ŞEKLİNDE ÖDEMEK İSTİYOR

Cem Yılmaz 9 yaşındaki oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka öderken, Ahu Yağtu'ya 500 bin dolar tazminat ödemişti. 8 yıl boyunca oğlu için 10 bin dolar nafaka ödeyen Yılmaz, nafakanın azaltılması için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Eski eşi Ahu Yağtu'ya dava açan Cem Yılmaz, nafakayı dolar bazında değil Türk lirası olarak ödemek istedi. Cem Yılmaz, 10 bin dolarlık nafakanın 40 bin lira olması talebinde bulunmuştu.

YORUMLAR (2)
  • Hüseyin Ermurat: Ne oldu adalet diye tepinip duruyon ver işte nafakani nasıl olsa çok para kazaniyorsun bu milletten altın kuru sanat altında her ahlaksiik yapılıyor bu millet sana çok kazandırır merak etme Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Magazin Dolar Cem Yılmaz'ı vurdu! Nafaka ödemesini Türk lirası olarak yapmak istiyor - Son Dakika


Advertisement