Dünya bu haberle çalkalandı! Marilyn Manson'un evinden tecavüz odası çıktı - Son Dakika

Dünya bu haberle çalkalandı! Marilyn Manson'un evinden tecavüz odası çıktı

05.02.2021 18:27

Şarkıcı Phoebe Bridgers, cinsel tacizle suçlanan rock yıldızı Marilyn Manson'un evinde tecavüz odası olduğunu söyledi. Manson'un evine ziyareti sonucu odayı öğrendiğini belirten Bridgers, bu durumdan birçok kişinin haberdar olduğunu kaydetti.

Ünlü rock yıldızı Marilyn Manson, eski nişanlisi Evan Rachel Wood tarafindan cinsel tacizle suçlanmış, Amerika uzun süre bu haberle çalkalanmıştı. Manson hakkında sular tam durulmadan bu kez skandal bir iddia daha ortaya atıldı.

Dünya bu haberle çalkalandı! Marilyn Manson'un evinde tecavüz odası çıktı

"KORKUNÇ BİR MİZAH ANLAYIŞI SANDIM"

26 yaşındaki şarkıcı Phoebe Bridgers, arkadaşlarıyla ziyaret ettiği rock yıldızının evinde bir tecavüz odası olduğunu söyledi. Durumdan birçok kişinin haberdar olduğunu dile getiren şarkıcı, "O zamanlar bunun sadece korkunç bir mizah anlayışından ibaret olduğunu düşündüm. Şirket biliyordu, yönetim biliyordu, grubumuz biliyordu. Şimdi kendi aralarında uzlaşıp şok olmuş ve dehşete düşmüş gibi davranacaklar. Ne kadar acınası bir durum." diye konuştu.

Dünya bu haberle çalkalandı! Marilyn Manson'un evinde tecavüz odası çıktı

"İDDİALAR GERÇEKLİĞİN KORKUNÇ ÇARPITMASI"

Bridgers'in iddiasının ardından Manson, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, "Açıkçası, sanatım ve hayatım uzun zamandır tartışmaların odağı haline geldi. Ancak benimle ilgili bu son iddialar gerçekliğin korkunç çarpıtmalarıdır." ifadelerini kullandı. Manson'ın eski eşi Dita von Teese ise ünlü rock yıldızı ile evliliğini sadakatsizlik ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle bitirdiğini söyleyerek, "Lütfen son günlerde kamuoyuna Manson hakkında açıklanan detayların Manson'la olan yedi yıllık kişisel deneyimlerime uymadığını bilin. Öyle olsaydı eğer onunla Aralık 2005'te evlenmezdim" dedi.

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Amerikan Güreş sunucusu kürtaj yasağını eleştirerek dikkat çeken bir itirafta bulundu: Annemin uğradığı tecavüz sonucunda dünyaya geldim Amerikan Güreş sunucusu kürtaj yasağını eleştirerek dikkat çeken bir itirafta bulundu: Annemin uğradığı tecavüz sonucunda dünyaya geldim Eski Galatasaraylı Pulgar'a tecavüz suçlaması! İddia sahibinden 'Pulgar'ın evinde 5 kişi bana tecavüz ettiler' açıklaması Eski Galatasaraylı Pulgar'a tecavüz suçlaması! İddia sahibinden 'Pulgar'ın evinde 5 kişi bana tecavüz ettiler' açıklaması Son dakika haberleri! ABD Yüksek Mahkemesi'nin kürtaj kararına karşı gösteri düzenlendi Son dakika haberleri! ABD Yüksek Mahkemesi'nin kürtaj kararına karşı gösteri düzenlendi

Son Dakika Magazin Dünya bu haberle çalkalandı! Marilyn Manson'un evinden tecavüz odası çıktı - Son Dakika


Advertisement