Evler ayrıldı! Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan çifti boşanıyor - Son Dakika

Evler ayrıldı! Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan çifti boşanıyor

09.03.2022 20:02

Bir süredir boşanacaklarına dair haberler çıkan ünlü yönetmen Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzer'den kötü haber geldi. Selen Görgüzel bu sefer evi terk etti. İkilinin yakın çevresi de haberleri doğruladı.

En İyi Arkadaşım dizisindeki "Cino" karakteri başta olmak üzere birçok farklı karakterle hafızalara kazınan ünlü yönetmen Hamdi Alkan, ameliyat geçirmesinin ardından verdiği kilolarla konuşulmuştu. Alkan geçtiğimiz günlerde ise eşi Selen Görgüzel'in tiyatro sahnesinde öpüşmesiyle gündem oldu. Çiftten gelen son haber ise hayranlarını üzdü. İkilinin boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

Tiyatroda kocasının önünde öpüşmesi olay olmuştu! Selen Görgüzel, bu sefer de evini terk etti
Görgüzel'in eşinin izlediği oyunda öpüşmesi çok konuşulmuştu

EVİ TERK ETTİ

2014 yılında evlenen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel Alkan'ın anlaşmalı olarak boşanma kararı aldığı ortaya çıktı. Selen Görgüzel Alkan'ın, eşiyle Zekeriyaköy'de yaşadığı evden ayrıldığı da öğrenildi.

Tiyatroda kocasının önüne öpüşmesi olay olmuştu! Selen Görgüzel, bu sefer de evini terk etti

ETİLER'DE EV TUTTU

Selen Görgüzel Alkan, Etiler'de ev tuttu. Ünlü oyuncu 2-3 gün içerisinde yeni evine taşınacak. Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda görüntülenen Hamdi Alkan, boşanma sorularına, "Memlekette daha önemli mevzular var" yanıtı vermişti.

Tiyatroda kocasının önüne öpüşmesi olay olmuştu! Selen Görgüzel, bu sefer de evini terk etti
YORUMLAR (2)
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Evler ayrıldı! Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan çifti boşanıyor - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement