Farkındalığın artması lazım - Son Dakika

Farkındalığın artması lazım

24.03.2021 09:11
Farkındalığın artması lazım

Özgün, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'ne özel gerçekleştirdiği canlı yayın ile farkındalık hareketini sürdürdü.

Özgün, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'ne özel gerçekleştirdiği canlı yayın ile farkındalık hareketini sürdürdü. Özgün'ün kişisel Instagram hesabından yayınlanan programa Aslı Tandoğan, Gökhan Türkmen, Türkiye Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Solak Ekmen ile kızı Kayra, Süreyya Ülkü Güler ve Barış Kelleci katıldı.

Farkındalığın artması lazım

Özgün, yayında down sendromlu çocukların sorunlarına değindi ve oğlu Ediz'in de bu tarz problemlerle karşılaştığını belirtti: "Farkındalığın daha çok artması gerekiyor. Çocuklarımızın okulda yaşadıkları problemlere karşı özellikle yardımcı öğretmenlerin onlara eşlik etmesi gerekiyor." Özgün, "Sayılar" şarkısının YouTube'daki izlenme gelirlerinin derneğe bağışlandığını da söyledi.

YORUMLAR
500
'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' diyen takipçisine Gülben Ergen yanıt verdi: Vermem 'Göğüslerin harika, üstsüz poz verir misin?' diyen takipçisine Gülben Ergen yanıt verdi: Vermem Meryem Uzerli geçen yıllara rağmen yine gündem olmayı başardı Meryem Uzerli geçen yıllara rağmen yine gündem olmayı başardı Survivor'da kazandığı arabayı teslim alamadığı iddia edilen Batuhan Karacakaya: Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık Survivor'da kazandığı arabayı teslim alamadığı iddia edilen Batuhan Karacakaya: Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Farkındalığın artması lazım - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement