Gökhan Çıra'dan büyük jest! Sevgilisinin ve kızının dövmesini yaptırdı - Son Dakika

Gökhan Çıra'dan büyük jest! Sevgilisinin ve kızının dövmesini yaptırdı

18.03.2023 14:15

Gökhan Çıra, Selin Ciğerci ile henüz ayrı değilken evlatlık edindiği Selenay'ın adını verdiği kızı ve yakında nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Eylül Keleş'in adını dövme yaptırdı. Keleş de Gökhan Çıra'nın ismini parmağına kazıdı.

Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra, bir süredir Eylül Keleş ile aşk yaşıyor. Keleş ile evlilik kararı alan Çıra, dün vücudundaki dövmelerine yenilerini ekletti.

GÖĞSÜNE KIZIYLA FOTOĞRAFINI DÖVME YAPTIRDI

Ciğerci ile evli olduğu dönem bir bebek evlatlık edinen Gökhan Çıra, kızına Saadet Selenay adını verdi. Her fırsatta kızına olan sevgilisi gösteren Çıra, boynuna "Selenay" yazdırdı. Bununla da yetinmeyen Çıra, kızıyla bir fotoğrafını da göğsüne dövme olarak yaptırdı. Dövmelerini Instagram hesabından paylaşan Çıra "Seni kalbime, ömrüme, canıma, hayatıma kazıdım kızım" ifadelerini kullandı.

Gökhan Çıra, vücuduna hem kızının hem de sevgilisinin dövmesini yaptırdı

İSİMLERİNİ YAZDIRDILAR

Bir süredir aşk yaşadığı Eylül Keleş ile evlilik kararı alan Gökhan Çıra, dövme yaptırırken sevgilisini de unutmadı. Ünlü isim, "Eylül" adını da parmaklarının üzerine yazdırdı. Eylül Keleş de Çıra'nın adını parmağına yazdırdı.

Geçtiğimiz günlerde Eylül Keleş'in doğum günü için parti veren Gökhan Çıra, sevgilisine gönderdiği çiçeğe yazdırdığı notta"İyi ki girdin hayatım, iyi ki benim karım oldun. Seni çok seviyorum iyikim. Nice senelerimize Çıra'm" ifadelerini kullanarak dikkat çekmişti.

Gökhan Çıra, vücuduna hem kızının hem de sevgilisinin dövmesini yaptırdı
Gökhan Çıra, vücuduna hem kızının hem de sevgilisinin dövmesini yaptırdı
YORUMLAR (4)
  • Ferdi Bakırcı: Abi birde anlamadığım bu insanlara evlatlıkligi devlet mi verdi hani neyine inandı da verdi bu adamın durumu belli Cevap Yaz 30 3 Yayından Kaldır
  • Ferdi Bakırcı: Bizde diyorduk nasıl bı hamle yapalım ki bu depremler falan dursun Allah'ın azabı hafiflesin saolsun işe yarar mı peki Allah hepsinin belasını versin Cevap Yaz 36 4 Yayından Kaldır
  • Gökhan Yılmaz: Selin abimizin yalnız değildir herzaman yanındayız Cevap Yaz 74 21 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Manyas'ta Yağlı Tohumlar Kooperatifiden ortaklarına nakdi kredi desteği Manyas'ta Yağlı Tohumlar Kooperatifiden ortaklarına nakdi kredi desteği Ailelerin direnişi bin 301 gündür kararlılık devam ediyor Ailelerin direnişi bin 301 gündür kararlılık devam ediyor Hamsi ve istavrit olmayınca balıkçılar sezonu erken kapattı Hamsi ve istavrit olmayınca balıkçılar sezonu erken kapattı

Son Dakika Magazin Gökhan Çıra'dan büyük jest! Sevgilisinin ve kızının dövmesini yaptırdı - Son Dakika


Advertisement