Gökhan Özen, Eşiyle Birlikte Şarkı Söyledi - Son Dakika

Gökhan Özen, Eşiyle Birlikte Şarkı Söyledi

06.05.2014 15:35

Gökhan Özen, Bostancı Gösteri Merkezindeki konserinde eşi Selen Sevigen'le birlikte 'Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi' isimli şarkıya düet yaptı.

Gökhan Özen, önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. Üç saat sahnede kalan ünlü şarkıcıyı dinleyenler arasında eşi Selen Sevigen ve kayınpederi Mehmet Sevigen'in yanı sıra Demet Akalın- Okan Kurt çifti de vardı.

AKALIN DA SAHNEYE ÇIKTI 

Hayranlarını coşturan Özen, Demet Akalın'ı sahneye davet etti. İkili, 'Yıkıl Karşımdan' isimli şarkıya birlikte düet yaptı. Gökhan Özen, konserin finalinde ise sahneye davet ettiği eşi Selen Özen ile birlikte Kayahan'ın 'Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi' isimli şarkıyı seslendirdi. Şarkının sonunda eşine takılan ünlü şarkıcı, "Evde hiç susmuyorsun, bir tane daha söylesene" dedi.

Gökhan Özen, Eşiyle Birlikte Şarkı Söyledi

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Gökhan Özen, Eşiyle Birlikte Şarkı Söyledi - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement