Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı - Son Dakika

Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı

30.09.2021 09:54

Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da konser verdi. Hayalini gerçekleştiren ve 2 ay önceden hazırlanmaya başlayan Derici, bunun için 150 kişilik ekiple çalıştı. Konser için şarkıcı, tamı tamına 450 bin TL harcadı.

İrem Derici, önceki gece organizasyonunu Bayhan Prodüksiyon'un üstlendiği "Harbiye Yıldızlı Geceler" konser serisi kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserine çıktı. Provaları iki ay süren konseri için 150 kişilik bir ekiple çalışan İrem Derici, 24 şarkılık bir repertuvar hazırladı.

İLGİDEN DOLAYI AĞLADI

Derici, prodüktör Alper Atakan ve rapçi Sefo'yu da sahnesinde ağırladı. Harbiye'de gördüğü yoğun ilgi karşısında duygusal anlar yaşayan Derici, "Ağlamam zordur ama bu sevgi karşılığında mutluluk gözyaşlarım bunlar, iyi ki varsınız. Bu sahne benim hayalimdi, sayenizde hayal gerçek oldu" dedi.

Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı

"450 BİN LİRA HARCADIM"

Görsel şovlar ve sahnesi için büyük para harcadığını, sahneden kazandığını yine işine yatırdığını anlatan Derici şöyle konuştu: "450 bin lira harcadım. Ben hiçbir zaman yatlar, katlar, kolunda pırlantalar, altımda son model arabalar bir tip olmadım. Yıllardır aynı arabayı kullanıyorum. Pandemiden sonra çıktığım tüm sahne ve konser paralarımı, üzerine cebimden de koyup buraya yatırdım. Bunu yapmazsam rahat uyuyamam, bu benim işime saygımdır."

Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı

CEM BELEVİ İLE AŞK İDDİASINI YALANLADI

Ünlü şarkıcı, adının aşk dedikodularına karıştığı Cem Belevi'yle ilgili sorulara da "Yakıştırmanız çok tatlı ama her seferinde aynı cevabı vermek yordu. Hayatımda biri olursa sırtıma alıp geleceğim kurbanlık koyun gibi" açıklamasında bulundu. Konser öncesi Cem Belevi'nin, gönderdiği ve üzerinde "Tüm hayallerin bugün gibi gerçek olsun' yazılı güller ve papatyalardan oluşan devasa çiçek buketi kulis önünde gözlerden kaçmadı."

Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı
Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı
YORUMLAR
500
Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti Annesinin vefatının ardından sahneye çıkan şarkıcı Ebru Gündeş, gözyaşlarına hakim olamayarak konseri yarıda kesti Mekadonya'yı ayağa kaldırdı Mekadonya'yı ayağa kaldırdı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Harbiye'de konser veren İrem Derici, 450 bin TL harcadı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement