'Hekimoğlu' yurt dışında yayınlanacak - Son Dakika

'Hekimoğlu' yurt dışında yayınlanacak

25.06.2021 07:47
'Hekimoğlu' yurt dışında yayınlanacak

"House M.D."nin yerli versiyonu olan ve dizi tutkunları tarafından "Türk televizyon tarihinin en başarılı adaptasyon dizisi" ilan edilen yapım; Afganistan, Hindistan, Özbekistan, Kosova, Romanya, İsrail ve Uruguay'da yayınlanacak.

"House M.D."nin yerli versiyonu olan ve dizi tutkunları tarafından "Türk televizyon tarihinin en başarılı adaptasyon dizisi" ilan edilen yapım; Afganistan, Hindistan, Özbekistan, Kosova, Romanya, İsrail ve Uruguay'da yayınlanacak. Yapımcılığını Ojo Pictures'ın üstlendiği, Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın rol aldığı "Hekimoğlu"nun yurtdışı satışı, Kanal D International tarafından gerçekleştiriliyor.

YORUMLAR
500
Hak-İş Genel Başkanı Arslan: 'Kadının yaşadığı sıkıntılar, onu çalışma hayatından koparabiliyor' Hak-İş Genel Başkanı Arslan: 'Kadının yaşadığı sıkıntılar, onu çalışma hayatından koparabiliyor' Taliban, Afgan mültecilerin durumunu görüşmek üzere Türkiye'ye heyet gönderecek Taliban, Afgan mültecilerin durumunu görüşmek üzere Türkiye'ye heyet gönderecek İş dünyasının acı kaybı İş dünyasının acı kaybı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Hekimoğlu' yurt dışında yayınlanacak - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement