Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi - Son Dakika

Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi

14.06.2021 20:02

Buket Aydın'la ayrılığının ardından geçtiğimiz günlerde Yeniköy'deki bir balıkçıda görüntülenen ve barıştıkları belirtilen çiftten Emir Sarıgül ilk kez konuştu. Sarıgül, "Niyetimiz ciddi önümüzde güzel bir yol var" dedi.

Spiker Buket Aydın ile iş insanı Emir Sarıgül, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini noktalamıştı. Buket Aydın'ın "bir daha barışamayız" şeklindeki sözlerinin ardından önceki günlerde Yeniköy'de görüntülenen ikilinin barıştıkları iddia edilmişti. Yemek yedikten sonra tekneye binerek kıyıdan uzaklaşan ikili, magazin gündemine oturdu.

Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi

"NİYETİMİZ CİDDİ, HASSASİYET GÖSTERİN"

Magazin Burada'nın haberine göre eski Galatasaray yöneticisi, iş insanı Emir Sarıgül "Evliliğim bitikten sonra tek ilişkim Buket hanımla olmuştur. Tekrar bir araya gelip konuştuğumuzda ilişkimize "birbirimize olan sevgimiz ve saygımız" bitmediği için yeniden başlama kararı aldık. Niyetimiz ciddi önümüzde güzel bir yol var. Yaptığınız haber ve yorumlarda bu hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum" ifadelerini kullandı.

Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi
Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi
YORUMLAR (1)
500
Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Sinan Engin cümlesinin sonunda yüklem olarak küfür kullanmaktan son anda döndü Giresunsporlu futbolcular, maç sonu soyunma odasında Galatasaray'a gönderme yaptı Giresunsporlu futbolcular, maç sonu soyunma odasında Galatasaray'a gönderme yaptı Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu' Okan Buruk: 'Bugün burada bizim için bir kaza oldu'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Buket Aydın'la yeniden barışan Emir Sarıgül ilk kez konuştu: Niyetimiz ciddi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement