İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Büyük değişim yaşadı - Son Dakika

İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Büyük değişim yaşadı

06.06.2021 18:48

Selena dizisinde canlandırdığı Kıvılcım karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Hazal Şenel'ın son hali görenleri şaşırttı. Formunu koruduğu görülen oyuncu, birbirinden farklı pozlarını hayranlarıyla paylaştı.

ATV ekranlarında yayınlanan ve özellikle bir neslin en çok izlediği diziler arasında yer alan Selena'da Kıvılcım karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hazal Şenel'in son hali, dizinin hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Başrolünde Sinem Kobal'ın yer aldığı Selena dizinde rol alan Hazal Şenel gündem oldu. Dizinin kötü kalpli Kıvılcım'ı şimdilerde sosyal medyada değişimiyle adından söz ettiriyor.

BOTOKS YAPTIRDI İDDİASI

Hazal Şenel'in bu imajına estetik yorumları da geldi. İddialara göre oyuncu masseter botoks, dudak dolgusu, bişektomi operasyonu gibi estetik operasyonlarla büyük bir değişime imza attı.

İşte Hazal Şenel'in son hali:

İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Büyük değişim yaşadı
İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Bir deri bir kemik kaldı
İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Bir deri bir kemik kaldı
YORUMLAR
500
16 Ağustos 2022 Atv Yayın Akışı 16 Ağustos 2022 Atv Yayın Akışı ATV Ana Haber CANLI izle! 15 Ağustos atv Ana Haber canlı izle! atv canlı izle linki! ATV Ana Haber CANLI izle! 15 Ağustos atv Ana Haber canlı izle! atv canlı izle linki! 14 Ağustos 2022 Atv Yayın Akışı 14 Ağustos 2022 Atv Yayın Akışı

Son Dakika Magazin İşte Selena'nın Kıvılcım'ı Hazal Şenel'in son hali! Büyük değişim yaşadı - Son Dakika


Advertisement