Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi - Son Dakika

Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi

20.06.2019 23:17

ATV ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisi ikinci bölümüyle büyük beğeni kazandı. Dizide en çok konuşulan sahne ise; Sevda'yı Uygar ve Pilot'dan kurtarmaya çalışan Ali Hoca'nın, eski istihbarat adamı tecrübesini kullanarak trafik ışıklarına anlık müdahalesi oldu.

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren'in üstlendiği ATV'nin yeni dizisi Kimse Bilmez, ikinci bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Dizide en çok konuşulan sahne ise; Sevda'yı Uygar ve Pilot'dan kurtarmaya çalışan Ali Hoca, eski istihbarat adamı tecrübesini kullanarak trafik ışıklarına anlık müdahalesi oldu. Merak uyandıran sahnenin gerçekliğini ise Adli Bilişim Uzmanı ve Öğretim Görevlisi Mustafa Sansar anlattı.

Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi

HER BÖLÜMDE FARKLI BİR AKSİYON

Her bölümde farklı bir aksiyonla seyirci karşısına çıkan Kimse Bilmez, ikinci bölümüyle de hafızalara kazındı. Sevda'yı Uygar ve Pilottan kaçırmak için var gücüyle mücadele eden Ali Hoca, dövüş ve aksiyon sahneleriyle seyircinin gönlünde taht kurdu. Ali Hoca'nın sıkışan yolda trafik ışıklarına tabletindeki bir programla müdahale etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi

"BAŞARILI KURGULANMIŞ, GERÇEKÇİ BİR SAHNE"

Dizideki trafik ışıklarına müdahale sahnesinin, gerçeğe çok yakın şekilde kurgulandığını söyleyen Adli Bilişim Uzmanı Mustafa Sansar; "Bu tarzda başarılı bir sahnenin çekildiğine daha önce bir Hollywood filminde de rastlamıştım. Gerçek hayatta da gerekli durumlarda bu tarzda bir müdahale yapılabilir. Güvenlik güçlerinin gerekli gördüğü yerlerde toplum faydası için bu tarz siber müdahaleler yaptığı bilinmektedir. Dizide de izlediğim kadarıyla, devlet için çalışmış birinin güvenlik sebebiyle trafik ışıklarına müdahale sahnesi başarıyla yansıtılmış" dedi.

Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi
YORUMLAR (1)
  • İzleyici: Aşkı umarım abartmazlar böyle insanları bilgilendirme amaçlı sahneler daha olur da insanımız internetle neler yapabilecegini anlar az da olsa Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Milli Eğitim Bakanı Özer, 'Aile Okulu Tanıtım Programı'nda konuştu Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Özer, 'Aile Okulu Tanıtım Programı'nda konuştu Açıklaması Kartallılar, Aşure Lokmasında Buluştu Kartallılar, Aşure Lokmasında Buluştu Vestel'in Ar-Ge projesine ödül Vestel'in Ar-Ge projesine ödül

Son Dakika Magazin Kimse Bilmez dizisi kurtarma sahnesiyle seyirciyi ekrana kilitledi - Son Dakika


Advertisement