Komedyen Özgür Turhan İzmir'deki gösterisinde düştü - Son Dakika
Magazin

Komedyen Özgür Turhan İzmir'deki gösterisinde düştü

Sosyal medya fenomeni ve komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki tek kişilik stand up gösterisinde sahnede düştü. Düşmesine rağmen espri yapmaya devam eden Turhan, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

01.03.2024 07:35  Güncelleme: 07:52
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla adından söz ettiren ve sonrasında tek kişilik stand up gösterileriyle geniş hayran kitlesine ulaşan komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki gösterisinde sahnede düştü.

"KABURGALARI KIRILDI"

Gösteri için sahneye çıkan komedyen bir anda seyirci ile sahne arasındaki boşluğa düştü. Düştüğü yerden espri yapmaya devam ederken sevenlerini güldüren Turhan, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Özgür Turhan'ın eşi Deniz Bağdaş ise bu kaza sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Turhan'ın genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Bağdaş, "Özgür'ü merak edenler için kısa bir şeyler söyleyeceğim. Dün İzmir gösterisinde sahnede aşağıya düşüp baygınlık geçirmişti. Şekeri düşmüş ondan bayılmış. Kan değerleri iyi. Ancak belli bir yükseklikten düştüğü için kaburgaları kırılmış. Özet bu. Özgür döndüğünde kendisi bir açıklama yapacaktır" ifadelerini kullandı.

Komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki gösterisinde sahneden düştü
Komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki gösterisinde sahneden düştü
Komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki gösterisinde sahneden düştü
Komedyen Özgür Turhan, İzmir'deki gösterisinde sahneden düştü
Komedyen Özgür Turhan İzmir\'deki gösterisinde düştü

Son Dakika Magazin Komedyen Özgür Turhan İzmir'deki gösterisinde düştü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Mehmet Emin Güneş: Bu haber mı şimdi? Ayrıca bu mu komedyen?? Ya Allah aşkına her önüne geleni sanatçı yapmasınlar, komedyen yapmasınlar vs ... Komedyenlik ince espri ister zeka ister ... Bir komik birsey anlatan komedyen oluyor vay bee 5 18 Yanıtla Sezai Arıkan: İnsanlardan bu diye bahsedilemez. Kimse birilerini sanatçı yapmıyor. Bilet alıp gidenler izliyor, istemeyen gitmiyor zaten. Ağzı olan yorum yapınca böyle saçmalıklar ortaya çıkıyor. 1 0

Advertisement