Milyoner'e katılan yarışmacıdan büyük gaf! Yanlışlıkla yaptığı işi söyleyip konuyu değiştirdi - Son Dakika

Milyoner'e katılan yarışmacıdan büyük gaf! Yanlışlıkla yaptığı işi söyleyip konuyu değiştirdi

06.08.2022 00:48

ATV'de yayınlanan Kim Miyoner Olmak İster programına katılan bir yarışmacı, kendini tanıtırken yabancılara oturum ve vatandaşlık almak konusunda hizmet verdiğini ağzından kaçırdı. Gaf yaptığını sonradan anlayarak panik olan yarışmacı, daha sonra "Bu gitti" diyerek konuyu değiştirmek için çabaladı.

ATV'de yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? isimli bilgi yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Programa katılan 32 yaşındaki bir yarışmacı, kendini tanıtırken 10 yıldır sigortacılık yaptığını ve yaklaşık 7 yıldır da yabancılara danışmanlık hizmeti verdiğini söyledi.

Milyoner'e damga vuran an! Yaptığı işi ağzından kaçırınca ne yapacağını bilemedi

OTURMA İZNİ HİZMETİ VERDİĞİNİ AĞZINDAN KAÇIRDI

İmirzalıoğlu'nun "Sigorta üzerine mi danışmanlık yapıyorsunuz?" sorusu üzerine yarışmacı, "Hem sigorta üzerine hem de yabancıların Türkiye'de oturma izni alma..." diyerek sözlerine devam etti. Ancak yaptığı gafın "Bu gitti, devam edemedim. Özür dilerim" diyerek farkına varan yarışmacı, daha sonra panikleyerek konuyu değiştirdi.

Milyoner'e damga vuran an! Yaptığı işi ağzından kaçırınca ne yapacağını bilemedi
YORUMLAR
500
TSB Başkanı Atilla Benli: 'Doğal afetlerle mücadelede tek yürek olmalıyız' TSB Başkanı Atilla Benli: 'Doğal afetlerle mücadelede tek yürek olmalıyız' Milyoner'e damga vuran an! Yaptığı işi ağzından kaçırınca ne yapacağını bilemedi Milyoner'e damga vuran an! Yaptığı işi ağzından kaçırınca ne yapacağını bilemedi

Son Dakika Magazin Milyoner'e katılan yarışmacıdan büyük gaf! Yanlışlıkla yaptığı işi söyleyip konuyu değiştirdi - Son Dakika


Advertisement