Oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi! - Son Dakika

Oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi!

22.05.2022 00:22

Güzel oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'nün samimi görüntüleri kameralara takıldı. İkili, önceki akşam Beyoğlu'nda dudak dudağa görüntülendi.

TV100'den Onur Üçkarışoğlu ve Ulaş Aydın'ın haberine göre; aralarındaki 19 yaş fark nedeniyle bir dönem sık sık gündem olan Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü, önceki akşam Beyoğlu'nda bir mekanda görüntülendi.

"ANNE OLMAYI ÇOK İSTİYORUM"

Bir ara aşka gelen ikili, dudak dudağa objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz aylarda özel hayatı hakkında konuşan Ergüçlü, "Evlilik fikri uzak veya yakın diyemem. Zaman zaman bunu Onur'la konuşuyoruz. Anne olmayı ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum!" demişti.

Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi
Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi
Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi
YORUMLAR
500
Bursa'da oyuncu adayı gençlerin eğitimleri sona erdi Bursa'da oyuncu adayı gençlerin eğitimleri sona erdi Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Beyoğlu'nda kapkaççıların hedefi yaşlı kadın oldu! O anlar anbean kaydedildi Oyuncu Osman Wöber'in cenazesi yarın defnedilecek Oyuncu Osman Wöber'in cenazesi yarın defnedilecek
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü dudak dudağa görüntülendi! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement