Seda Sayan'ın isteğini kırmayan Safiye Soyman, boyun gerdirme ameliyatı oldu - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Seda Sayan'ın isteğini kırmayan Safiye Soyman, boyun gerdirme ameliyatı oldu

24.03.2023 09:22

Şarkıcı Safiye Soyman, yakın arkadaşı Seda Sayan'ın isteğini kırmayarak boyun gerdirme ameliyatı oldu. Lolita Lift adı verilen bir operasyonla boynunu gerdiren Soyman, o anları sosyal medya hesabından paylaşırken, "Seda Sayan kankam baskın yaptı, merak etti, o da çok beğendi" ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır Seda Sayan'la dost olan Safiye Soyman, yaptırdığı estetik operasyonlarla sıkça adından söz ettirmeye başladı. Sayan'ın izinden giderek yüzüne birçok işlem yaptıran Soyman, son olarak boyun gerdirme ameliyatı oldu.

"2,5 SAAT SÜRDÜ"

Daha önce göz kapağı ameliyatı olan Safiye Soyman, şimdi de Seda Sayan'ın isteği doğrultusunda boynuna "Lolita Lift" adı verilen bir işlem yaptırdı. O anları Instagram hesabından yayınlayan Soyman, "Birkaç gün önce boyun gerdirme ameliyatı oldum. Gerçekten çok güzel oldu. Acısız, sızısız lokal anestezi ile muhteşem oldu çok gıdıklıydım ben. İki buçuk saat sürdü bu arada Seda Sayan kankam baskın yaptı merak etti o da çok beğendi" ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman, Seda Sayan'ın isteği üzerine boyun gerdirme ameliyatı oldu

SEDA SAYAN AMELİYATTA YALNIZ BIRAKMADI

Safiye Soyman'ı operasyon esnasında yalnız bırakmayan Seda Sayan, "Güzelliğimize güzellik katıyoruz. Doyamıyoruz güzelleşmeye" şeklinde konuştu. Safiye Soyman'ın yaptırdığı işlemi çok beğenen Seda Sayan ise paylaşıma yorum yaparak "Maşallah çok güzel oldu" dedi.

Safiye Soyman, Seda Sayan'ın isteği üzerine boyun gerdirme ameliyatı oldu
YORUMLAR (5)
  • Gokhan Turan: Seda ablası el atmış gıdısına. Cevap Yaz 7 1 Yayından Kaldır
  • Günay C: Harika, insan elinde olan imkanları değerlendirmeli ne mutlu edecekse kendisini onu yapmalı. Paran var kimseden almıyor kimsenin hakkınıda yemiyorsun iyiki yaptırmışsın hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Safiye hanım ?? Cevap Yaz 11 4 Yayından Kaldır
  • Fikri : Gelmişler 70 yaşına.. gerdirip kestirip.. İş yapacaz diye uğraşıyorlar.. Siz bitmişsiniz Artık. Bitmiş.. Boşuna Modifiye yaptırmayın.. Bu saatten sonra sizden olmaz.. Zorlamayın.. yama tutmayacak sonra... Cevap Yaz 16 8 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Magazin Seda Sayan'ın isteğini kırmayan Safiye Soyman, boyun gerdirme ameliyatı oldu - Son Dakika


Advertisement