Magazin basınından köşe bucak kaçan Sibel Can yıllar sonra bikinili görüntülendi - Son Dakika

Magazin basınından köşe bucak kaçan Sibel Can yıllar sonra bikinili görüntülendi

01.06.2021 23:56

Ünlü sanatçı Sibel Can yıllar sonra ilk defa, Emir Sarıgül'le çıktığı turnede bikinili olarak objektiflere yansıdı. Can, son olarak 2017 yılında Çeşme'de beyaz bikinisiyle görüntülenmişti.

Sanat dünyasının çok konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü sanatçı Sibel Can'ın Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'le Bodrum'da görüntülenmesi, günlerce magazin gündeminde en üst sıralarda yer aldı. Geçtiğimiz haftalarda tek kare olarak objektiflere yansıyan yat tatilinden yeni kare geldi.

Sibel Can yıllar sonra yeniden bikinili görüntülendi

YILLAR SONRA İLK KEZ

Hem koronavirüs salgını hem de iş yaşamının stresini Marmaris'te Sarıgül'le birlikte atan Sibel Can, tatilde çekilen yeni fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından yıllar sonra ilk kez bikinili olarak objektiflere yansımış oldu.

SON OLARAK 2017'DE

Bikinili görüntü vermemek için yıllardan bu yana gazetecilerden köşe bucak kaçan Sibel Can, son tatilinde siyah bikinisiyle fotoğraf karelerine yansıdı. Ünlü şarkıcı, son olarak 2017 yılında Ege turnesi kapsamında konser vermek üzere gittiği Çeşme'de beyaz bikinisiyle fotoğraflanmıştı. Can, o tarihin ardından bir daha bikiniyle görüntülenmedi.

Sibel Can yıllar sonra yeniden bikinili görüntülendi

FORMUNU KORUMADIĞI GÖRÜLDÜ

2 ay sonra 51 yaşında girecek şarkıcının son fotoğraflarında sporu bıraktığı ve formunu korumaktan uzak bir görüntü verdiği izlendi. Sibel Can, bir süreden bu yana Kanal D ekranlarında Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun'la birlikte "Şarkılar Bizi Söyler" adlı programla izleyici karşısına çıkıyor.

İşte Sibel Can'ın Bodrum tatilinde çekilen bikinili fotoğrafı:

Sibel Can yıllar sonra yeniden bikinili görüntülendi
YORUMLAR (4)
  • Fatma Coşkun: Sanatçılarda insan. Gayet normal. İğrenç olan ne? Magazin olarak sürekli takip, eleştiri alıyorlar. Fiziksel olarak değişim normal onlarda insan. Heykel değiller ya sürekli aynı kalsınlar. Bir insanı (sanatçı, şarkıcı) fark etmez iğrenç yorumuna karşıyım. Bu şekilde yorum yapan insanlar acaba kusursuz bir fizik yapıya sahip mi diye merak ediyorum. Cevap Yaz 37 4 Yayından Kaldır
  • Nazif Can: Dogru onlar da insan.deforme oluyorlar.ne yazikki bunu onlar kabül etmiyor biz degil.hala genc kiz edasiyla dolasmak isteyen de onlar 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya'nın ayrılığına neden olduğu söylenen Şeyma Subaşı'ndan sevgilisiyle dudak dudağa poz Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya'nın ayrılığına neden olduğu söylenen Şeyma Subaşı'ndan sevgilisiyle dudak dudağa poz Futbol: Spor Toto 1. Lig Futbol: Spor Toto 1. Lig YANGIN SÖNDÜRME HELİKOPTERİNE TUTULAN LAZER; KAMERADA YANGIN SÖNDÜRME HELİKOPTERİNE TUTULAN LAZER; KAMERADA

Son Dakika Magazin Magazin basınından köşe bucak kaçan Sibel Can yıllar sonra bikinili görüntülendi - Son Dakika


Advertisement