Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları - Son Dakika

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

16.10.2021 16:47
Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Defne Samyeli, pozları ile çok konulan kızları hakkında konuştu, Bülent Ersoy, tutuklanan orkestra ekibin ailelerine para yardımında bulundu, Armağan Çağlayan'ın programında Semiha Yankı, inşaat işçisinin saldırısına uğradığını anlattı gibi son 24 saat içinde magazin dünyasında yaşanan olaylardan derlenen haberlere bu sayfadan erişebilirsiniz.

Mehmet Ali Erbil, mesajlarını ifşa eden Ece Ronay'dan şikayetçi oldu, Bülent Ersoy, tutuklanan orkestra ekibin ailelerine para yardımında bulundu gibi son dakika magazin gelişmeleri bu sayfada yer almaktadır.

DEFNE SAMYELİ, KIZLARININ CESUR POZLARI HAKKINDA KONUŞTU

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Bebek'teki bir mekandan çıkarken ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Defne Samyeli, cesur pozlarından dolayı sık sık gündem olan kızları Deren ve Derin hakkında konuştu. Kızlarının kamera önünde doğdukları için dikkat çektiklerini söyleyen Samyeli, "Hepimiz kırmızı çizgilerimizi biliyoruz" sözlerine yer verdi.

Yoğun bir tempoda çalışan oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, önceki gün Bebek'teki bir retorandan çıkarken görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Samyeli, kızları ve ev sahibiyle davalık olduğu ev hakkında samimi açıklamalar yaptı. <<<Haberin detayı için tıklayın>>>

BÜLENT ERSOY'DAN TUTUKLANAN ORKESTRA EKİBİNE PARA DESTEĞİ

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Bülent Ersoy, Kıbrıs'taki konserinden önce sahte PCR testinden sebebiyle tutuklanan orkestra ekibinin aileleri için harekete geçti. Ersoy, "Onları kurtarmak için tüm servetimi harcayacağım" dediği ekibinin ailelerine 5'er bin TL gönderdi. Ayrıca, tutuklanan ekip "Hayatımızı mahvettin" diyerek şarkıcıya tepki gösterdi. " <<<Haberin detayı için tıklayın>>>

SEMİHA YANKI'DAN İTİRAF

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk olan Semiha Yankı, yıllar önce bir inşaat işçisi tarafından evinin terasında saldırıya uğradığını anlattı. Yaşadığı korku dolu anları anlatan Yankı, "Adam üzerimi parçalarken feryadı komşular duydu. Ben çırılçıplak kaldım paramparça terasta. İçeriye koştum ruhsatlı silahım vardı onu aldım" sözlerine yer verdi. <<<Haberlerin detayı için tıklayın>>>

MEHMET ALİ ERBİL'DEN ECE RONAY'A SUÇ DUYURUSU

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Mehmet Ali Erbil, attığı ses kayıtlarını ve mesajları ifşa eden şarkıcı Ece Ronay'dan kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldu. Erbil'in şikayeti sonrası Ronay hakkında soruşturma başlatıldı.

Genç şarkıcı Ece Ronay, sosyal medya hesabından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etti. Yaşanan olayla günlerce konuşulan Ebil, savcılığa suç duyurusunda bulunarak mesajlarını ifşa eden genç şarkıcı Ece Ronay'ın cezalandırılmasını istedi.

Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları

Son Dakika Magazin Son dakika magazin haberleri! Güncel magazin olayları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son dakika gündem haberleri 11:08 Son dakika gündem haberleri Kılıçdaroğlu verdiği sözü tuttu! Marketlere yolladığı mektubu ''Güldük eğlendik, şimdi işimize dönelim'' sözleriyle paylaştı 10:59 Kılıçdaroğlu verdiği sözü tuttu! Marketlere yolladığı mektubu ''Güldük eğlendik, şimdi işimize dönelim'' sözleriyle paylaştı Bahçeli'nin ardından Yavaş'a yönelik bir tehdit de yardımcısından: İkazlarımızı dikkate almalı, almazsa kendisi bilir 10:54 Bahçeli'nin ardından Yavaş'a yönelik bir tehdit de yardımcısından: İkazlarımızı dikkate almalı, almazsa kendisi bilir Mücevher markası Swarovski ile Xbox'tan binlerce TL değerinde kristal kaplı kask ve kılıç koleksiyonu 10:38 Mücevher markası Swarovski ile Xbox'tan binlerce TL değerinde kristal kaplı kask ve kılıç koleksiyonu Alec Baldwin setteki kazaya ilişkin konuştu: Tetiği ben çekmedim! 10:23 Alec Baldwin setteki kazaya ilişkin konuştu: Tetiği ben çekmedim! Emre Mor'dan Fenerbahçe'nin müstakbel hocasına garip tepki! 10:19 Emre Mor'dan Fenerbahçe'nin müstakbel hocasına garip tepki!
MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi 07:07 Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi
16:24
Advertisement