Tülin Şahin Güçlü Kadınlar Zirvesi'nde - Son Dakika

Tülin Şahin Güçlü Kadınlar Zirvesi'nde

03.04.2021 08:31
Tülin Şahin Güçlü Kadınlar Zirvesi'nde

ÜNLÜ model Tülin Şahin, 2008'den bu yana Türkiye'nin tanıtım yüzü olarak çalışıyor.

ÜNLÜ model Tülin Şahin, 2008'den bu yana Türkiye'nin tanıtım yüzü olarak çalışıyor. Şahin, dünyanın dört bir yanında ilklere imza atan başarılı kadınları ağırlayan "Genç Müslüman Kadınlar Zirvesi"ne katılmaya hazırlanıyor. Ünlü model, 6-8 Nisan tarihleri arasında İslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) tarafından gerçekleştirilecek zirvede "Medyada Genç Kadınların Gücü" panelinin moderatörlüğünü üstlenecek.

Başarılı müslüman kadınlar

Dünyanın sayılı Müslüman süper modellerinden biri olan ve bir dönem en iyi 50 model arasında yer alan Şahin'in yöneteceği panele birbirinden önemli kadınlar konuk olacak. Kanada televizyonlarının ilk başörtülü spikeri Ginella Massa, ABD'li film yapımcısı Samah Safi Bayazid, film yapımcısı Ala Hamdan, Cezayirli gazeteci ve sunucu Farah Yasmine panelde konuşmacı olarak yer alacak. "21. yüzyılın yükselen gücü kadınlar" temasıyla yola çıkan zirve, çevrimiçi gerçekleşecek. İslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) dünyada 56 İslam ülkesindeki, 18 ile 35 yaş arası 600 milyon genç için ekonomik kalkınma, eğitim, İslam kültür ve mirası hakkında bilinçlendirme çalışmalarını yürütüyor.

YORUMLAR
500
Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde 'aşure etkinliği' düzenlendi Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde 'aşure etkinliği' düzenlendi 5. İslami Dayanışma Oyunları, başladı (2) 5. İslami Dayanışma Oyunları, başladı (2)
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Tülin Şahin Güçlü Kadınlar Zirvesi'nde - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement