Yılbaşında ekrandalar! - Son Dakika

Yılbaşında ekrandalar!

20.12.2019 10:14
Yılbaşında ekrandalar!

Muğla'nın Yeşilyurt ilçesinde yapılan çekimlerde ünlü şarkıcılar hem oyunculuk hünerlerini gösterdi hem de şarkılarıyla dizi ekibini coşturdu.

Muğla'nın Yeşilyurt ilçesinde yapılan çekimlerde ünlü şarkıcılar hem oyunculuk hünerlerini gösterdi hem de şarkılarıyla dizi ekibini coşturdu. Dört ünlü ismin konuk olduğu özel bölüm, 31 Aralık'ta TRT 1'de yayınlacak.

Yılbaşında ekrandalar!

Yan yana gelmediler

Araları bozuk olan Hande Yener ile İrem Derici çekimlerde yan yana gelmemeye özen gösterdi.

Yılbaşında ekrandalar!

40. yılını kutladı

Ümit Besen, "Sanat hayatımın 40. yılını ve yeni yılı Kalk Gidelim ekibi ile kutladık. Biz çok eğlendik seyirciye de geçeceğini umuyorum" dedi.

YORUMLAR
500
AKBELEN ORMANI'NDAKİ MADEN SAHASI İÇİN 3'ÜNCÜ KEZ BİLİRKİŞİ KEŞFİ YAPILDI AKBELEN ORMANI'NDAKİ MADEN SAHASI İÇİN 3'ÜNCÜ KEZ BİLİRKİŞİ KEŞFİ YAPILDI Tur teknelerinin çarpışması turistlere büyük panik yaşattı Tur teknelerinin çarpışması turistlere büyük panik yaşattı Asıcı, Akdeniz'den Toroslar'a programına katıldı Asıcı, Akdeniz'den Toroslar'a programına katıldı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yılbaşında ekrandalar! - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement