Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor - Son Dakika
Magazin

Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor

Geçtiğimiz Eylül ayında Burak Törer'le ilişkisine nokta koyan Gülben Ergen, yeni bir aşka yelken açtı. Ergen'in müzisyen Emre Irmak'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

11.03.2019 10:35

Çalkantılı özel hayatıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Gülben Ergen, yeni bir aşkın kapısını araladı. Son olarak Burak Törer'le ilişkisi olan ve geçtiğimiz yıl Eylül ayında bu ilişkiye son veren Ergen, bir süredir yalnızdı. Ergen'in Bir süredir müzisyen Emre Irmak ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İLİŞKİ EVLİLİK YOLUNDA

2008 yılında yayınladığı "Sürpriz" şarkısının bestecilerinden olan Emre Irmak ile son zamanlarda sık sık görüşen Ergen'in, müzisyenle ilişkisinin aşka dönüştüğü öğrenildi. İkilinin bu sürpriz ilişkisinin ise evlilik yolunda gittiği söyleniyor.

Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor

EMRE IRMAK KİMDİR?

Emre Irmak 27 Mayıs 1977'de İstanbul'da doğdu. Babası da müzisyen olan Emre Irmak henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı.

İlk solo konserini 7 yaşında Galatasaray Lisesi'nde verdi. 10 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak klasik müzik eğitimine başladı.

İlk reklam cingıllarını 14 yaşında bir sigorta kuruluşu, 15 yaşında Radio Blue için besteleyen Emre Irmak erken yaşta başladığı müzik kariyerini konservatuar eğitimini yarıda bırakarak pop müzik alanında sürdürmeye karar verdi. Zuhal Olcay ve Kenan Doğulu ile konser çalışmaları yaptı.

Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

2005'de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10'larca ödül alan Yasemin Mori'nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu. Türkiye'nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı.

Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor
Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor

Son Dakika Magazin Yılın Sürpriz Aşkı! Gülben Ergen ve Müzisyen Emre Irmak Aşk Yaşıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (45)

 • Neo: Ne kadınmış be doymadı gitti yemeye 21 1 Yanıtla
 • GÜN IŞIĞI: Bu kadın evlendirin yoksa yoldan çıkacak . Kime saldıracak bilinmiyor . 16 1 Yanıtla
 • Edım: Senede enaz iki kere sevgili degistiriyor.bosatmadigi erkek bozmadigi yuva boynuzlamadigi adam kalmadi.bu neyin açlıgı acep 15 0 Yanıtla
 • Enis Fenerci : Ooo ne aşk ne aşk ulan herkesle beraber oldu 14 0 Yanıtla
 • Marul adam: Bir ben kaldım aşk yaşamadığı: 14 0 Yanıtla
 • Merve Heper: Çok başarılı kadın azimli yaptığı sosyol sorumluluk prpjelerini alkışlıyorum aşk aşk hayatına gelince bu piyasada en az aşk yaşayanlardan mutlu olur inşallah 1 13 Yanıtla
 • Zeynep: Hiç de yılın sürprizi filan degil..Kendisi artık eskisi gibi popüler de değil.. 13 1 Yanıtla
 • Mrt: Valla artık diyecek söz yok bu kadina 11 1 Yanıtla
 • Berduş: Hacı değil miydi bu abla 10 1 Yanıtla
 • zöhre: parasız kalmıştır isterik bunların hepsi 10 1 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement