Yüsra Geyik, Hadise'ye atıfta bulundu: Eğer sevgilim olursa konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım - Son Dakika

Yüsra Geyik, Hadise'ye atıfta bulundu: Eğer sevgilim olursa konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım

01.05.2022 10:45

Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden oyuncu Yüsra Geyik, tek düğmeli hırkasıyla dikkatleri üzerine çekti. Sevgilisinin olmadığını söyleyen oyuncu, "Eğer sevgilim olursa sosyal medya hesabımdan paylaşmam. Konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım" diyerek Hadise'ye göndermede bulundu.

Uzun yıllar rol aldığı Arka Sokaklar dizisindeki Zeliş rolüyle hafızalara kazınan Yüsra Geyik, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Daha önce birçok ünlü ismin giydiği tek düğmeli hırkasıyla görüntülenen oyuncu, özel hayatıyla ilgili konuşurken Hadise'ye gönderme yaptı.

"EĞER SEVGİLİM OLURSA KONSERİMDE NİŞAN FOTOĞRAFINI PAYLAŞIRIM"

Adı daha önce Rıza Kocaoğlu, Ozan Güven ve Serkan Sümer gibi isimlerle anılan Yüsra Geyik, "Hayatımda şu an için kimse yok. Bu işler zaten nasip kısmet" dedi. Hadise'nin yıllar önceki sözlerine gönderme yapana Geyik, "Şarkıcı Hadise gibi büyük konuşmak istemem. Çünkü kendisi, 'Sevgilimle fotoğrafımı paylaşmam' demişti ama paylaştı. Eğer sevgilim olursa sosyal medya hesabımdan paylaşmam. Konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım" şeklinde konuştu.

Yüsra Geyik'ten Hadise'ye gönderme: Sevgilim yok, olursa konserimde nişan fotoğrafımı paylaşırım

HADİSE, KONSERİNDE NİŞAN FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMIŞTI

Ünlü şarkıcı Hadise ve işletmeci Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız nişanlanmıştı. Davetlilere ve çalışanlara görüntü alınmaması için talepte bulunan Hadise, nişandan kareleri konserinde şarkı söylerken arkasındaki ekrana yansıtmıştı.

Yüsra Geyik'ten Hadise'ye gönderme: Sevgilim yok, olursa konserimde nişan fotoğrafımı paylaşırım
YORUMLAR
500
DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var DSÖ'den Türkiye'de de ortaya çıkan maymun çiçeği virüsüyle ilgili uyarı: Virüsün hedefinde hamile kadınlar, bağışıklığı düşük kişiler ve çocuklar var Atakan Arslan'dan bu akşam yapacak Survivor finaline saatler kala ilgi çeken paylaşım: Bana geçmedi Atakan Arslan'dan bu akşam yapacak Survivor finaline saatler kala ilgi çeken paylaşım: Bana geçmedi Sinop'ta istifa eden eski CHP yönetiminden ortak bildiri Sinop'ta istifa eden eski CHP yönetiminden ortak bildiri

Son Dakika Magazin Yüsra Geyik, Hadise'ye atıfta bulundu: Eğer sevgilim olursa konserimde nişan fotoğraflarımı paylaşırım - Son Dakika


Advertisement