Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Mehmet Akıncı haberleri, Mehmet Akıncı son dakika, son dakika Mehmet Akıncı

Son Dakika Mehmet Akıncı Haberleri

Son dakika Mehmet Akıncı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mehmet akıncı haberleri anında burada.


 • 15.11.2023 15 Kas 16:18 Gaziantep Ticaret Borsası, Girişimciliğin Türkiye'nin Değişimi ve Gelişimi İçin Önemini Vurguladı

  Gaziantep Ticaret Borsası, Girişimciliğin Türkiye'nin Değişimi ve Gelişimi İçin Önemini Vurguladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, girişimciliğin teknolojik ilerlemeler, yeni fikirler ve girişimcilik faaliyetlerinin şekillendirdiği bugünün dünyasında Türkiye'nin değişimi ve gelişimi için büyük önem taşıdığını belirtti. TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Abdulkadir Koçer ve üyeleri, GTB'yi ziyaret ederek yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi ve iş birliği imkanları hakkında istişarelerde bulundu. Akıncı, girişimcilik kültürünün gelişmesinin önemine vurgu yaparak, genç girişimcilerin teşvik edilmesi ve desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

 • 06.10.2023 06 Eki 18:06 Pamuk, Türkiye Ekonomisi İçin Stratejik Önem Taşıyor

  Pamuk, Türkiye Ekonomisi İçin Stratejik Önem Taşıyor Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, '7 Ekim Dünya Pamuk Günü' dolayısıyla yaptığı açıklamada, pamuğun tarım sektörüyle sınırlı olmadığını ve sanayi sektörü için de stratejik önem taşıdığını belirtti. Pamuğun tekstil, hazır giyim, bitkisel yağ ve yem gibi birçok sanayi koluna hammadde kaynağı olduğunu vurgulayan Akıncı, sürdürülebilir üretim için üretimin teşvik edilmesi gerektiğini söyledi. Pamuk, Türkiye tarımsal üretiminde önemli bir yer tutmakta ve tarım ve sanayi sektörleri için stratejik bir öneme sahiptir.

 • 26.09.2023 26 Eyl 14:37 Gaziantep, İSO 500'de 28 firma ile yer alıyor

  Gaziantep, İSO 500'de 28 firma ile yer alıyor Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nun açıklandığı İSO 500'de, Gaziantep'ten 28 firmanın yer aldığını belirterek, yaşanan küresel krizler ve deprem felaketinin olumsuz etkilerine rağmen Gaziantepli firmaların yeni başarı hikayeleri yazmaya devam ettiğini söyledi. Akıncı, Gaziantep'in gelecek yıllarda daha fazla firma ile listede yer alacağına inandıklarını ifade etti.

 • 05.09.2023 05 Eyl 16:32 Türkiye'nin İlk Antep Fıstığı Lisanslı Deposu Ürün Alımına Başladı

  Türkiye'nin İlk Antep Fıstığı Lisanslı Deposu Ürün Alımına Başladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Türkiye'nin ilk Antep Fıstığı Lisanslı Deposunun yeni üretim sezonunda ürün alımına başladığını belirtti. Depo, fıstık üreticilerine sağlıklı ve güvenli depoculuk hizmetinin yanı sıra çeşitli devlet desteklerini bir arada sunuyor.

 • 26.07.2023 26 Tem 14:24 GTB Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  GTB Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda; borsanın temmuz ayı faaliyetleri ve devam eden projeleri görüşülerek, Rusya tarafından askıya alınan tahıl koridoru anlaşmasının küresel piyasalara etkileri ile dünya gıda emtia fiyatları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 • 20.07.2023 20 Tem 15:45 Gaziantep Ticaret Borsası Yönetimi Vali Çeber'i ziyaret etti

  Gaziantep Ticaret Borsası Yönetimi Vali Çeber'i ziyaret etti Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve heyeti, Gaziantep Valisi Kemal Çeber'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Gaziantep'in tarımı, gıda sanayisi ve borsanın faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. GTB, tarımda sanayinin başkenti olarak nitelendirilen Gaziantep'in tarımsal üretimdeki gücünü daha da ileri noktalara taşımak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca, GTB'nin sürdürdüğü coğrafi işaret çalışmalarıyla Gaziantep, Türkiye'de en fazla coğrafi işaret tescili alan borsa konumundadır.

 • 31.05.2023 31 May 11:49 GTB Başkanı Mehmet Akıncı'ya Hizmet Şeref Belgesi verildi

  GTB Başkanı Mehmet Akıncı'ya Hizmet Şeref Belgesi verildi TOBB 79. Genel Kurulu çerçevesinde gerçekleştirilen törende, Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı'ya 'Hizmet Şeref Belgesi' verildi.

 • 29.05.2023 29 May 17:32 Gaziantep Ticaret Borsası Başkanlarından Seçim Açıklaması

  Gaziantep Ticaret Borsası Başkanlarından Seçim Açıklaması GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekilliği genel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Seçimlerin ardından belirsizliğin ortadan kalktığını ve Türkiye'nin ikinci yüzyılına daha güçlü adımlarla girebilmesi için daha fazla çalışma zamanı olduğunu ifade ettiler.

 • 25.10.2022 25 Eki 11:40 GTB'de yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı

  GTB'de yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB)seçimleri sonrası oluşan yeni meclis ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 • 08.10.2022 08 Eki 16:33 Gaziantep ekonomi haberleri... Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, yeniden başkanlığa seçildi

  Gaziantep ekonomi haberleri... Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı, yeniden başkanlığa seçildi Gaziantep habere göre Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) seçimlerine tek listeyle giren mevcut Başkan Mehmet Akıncı, yeniden başkanlığa seçildi.

 • 01.04.2022 01 Nis 14:42 GTB Mart ayı meclis toplantısı yapıldı

  GTB Mart ayı meclis toplantısı yapıldı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • 18.01.2022 18 Oca 12:31 KOSGEB destekleri GTB'de anlatıldı

  KOSGEB destekleri GTB'de anlatıldı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) ve KOSGEB Gaziantep İl Müdürlüğü iş birliğiyle, GTB üyesi işletmelere yönelik, 'KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Toplantısı' düzenlendi.

 • 31.12.2021 31 Ara 13:47 GTB Başkanı Akıncı: "2022 yılından umutluyuz"

  GTB Başkanı Akıncı: '2022 yılından umutluyuz' Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, 2022 yılına taze umutlar ve yeni hedeflerle girdiklerini belirterek, "Önümüzde yeni bir dönem var ve bu dönemde yeni başarı hikayeleri yazmak için küresel fırsatları çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor" dedi.

 • 08.11.2021 08 Kas 16:14 Antep fıstığı, lisanslı depoyla değerleniyor

  Antep fıstığı, lisanslı depoyla değerleniyor Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Mehmet Akıncı, devlet garantisiyle tüm risklere karşı sağlıklı ve güvenli şekilde koruma altına alan lisanslı depoculuk sayesinde Antep fıstığının daha da değerlendiğini bildirdi.

 • 22.10.2021 22 Eki 17:05 Gaziantep Emniyet Müdürü Başbuğ'dan GTB'ye ziyaret

  Gaziantep Emniyet Müdürü Başbuğ'dan GTB'ye ziyaret Gaziantep Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Gaziantep Ticaret Borsası'na (GTB) iade-i ziyarette bulundu.

 • 13.10.2021 13 Eki 14:41 GTB TOBB Akreditasyon Denetimini "A" sınıfı akredite borsa statüsüyle tamamladı

  GTB TOBB Akreditasyon Denetimini 'A' sınıfı akredite borsa statüsüyle tamamladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), bağımsız denetleme kuruluşu tarafından gerçekleştirilen, 'TOBB 7. Dönem Akreditasyon Sistemi Belge Yenileme Denetimini", üyelerine dünya standartlarında hizmet sunan 5 yıldızlı "A" sınıfı 'Akredite Borsa' olarak tamamladı.

 • 24.09.2021 24 Eyl 14:22 Kazada ölen uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı

  Kazada ölen uzman çavuş son yolculuğuna uğurlandı BARTIN'da, yıllık iznini geçirmek için geldiği memleketinde trafik kazasında yaşamını yitiren Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Akıncı (23), askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 23.09.2021 23 Eyl 19:18 Son dakika! YILLIK İZNE GELEN UZMAN ÇAVUŞ, KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

  Son dakika! YILLIK İZNE GELEN UZMAN ÇAVUŞ, KAZADA HAYATINI KAYBETTİ Edinilen son dakika haberine göre BARTIN'da, tünel içerisinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında yıllık izinde olan Uzman Çavuş Mehmet Akıncı (23) hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı.

 • 23.09.2021 23 Eyl 19:10 3 aracın karıştığı kazada izne gelen uzman çavuş, hayatını kaybetti

  3 aracın karıştığı kazada izne gelen uzman çavuş, hayatını kaybetti Erzurum'da görev yapan Uzman Çavuş Mehmet Akıncı, yıllık izin için geldiği Bartın'da 3 aracın karıştığı trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

 • 02.08.2021 02 Ağu 16:23 GTB, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı

  GTB, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), uluslararası akreditasyon kuruluşu DAKKS tarafından gerçekleştirilen denetim sonrası, kurumsal bilgi güvenliği alanında global bir standart olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası aldı.

 • 08.07.2021 08 Tem 17:30 Akıncı, Antep fıstığı lisanslı deponun sağladığı avantajları anlattı

  Akıncı, Antep fıstığı lisanslı deponun sağladığı avantajları anlattı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Antep Fıstığı Lisanslı Deponun, Gaziantep ve bölge çiftçisine tüm risklere karşı güvenli, sağlıklı ve sigortalı depolama imkanı sağladığını ifade etti.

 • 24.06.2021 24 Haz 11:49 Antep fıstığı lisanslı depo destekleri artırıldı

  Antep fıstığı lisanslı depo destekleri artırıldı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Lisanslı depolarda ürünlerini muhafaza eden üreticilere sağlanan destek miktarlarının Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini belirtti.

 • 17.06.2021 17 Haz 15:09 GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı Açıklaması

  GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı Açıklaması Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, tarımda teknoloji odaklı büyük bir kabuk değişimi yaşandığını belirterek, üretim, pazarlama ve satış alanında yaşanan bu hızlı dönüşüme AR-GE ve İnovasyon odaklı çalışmalarla ayak uydurulması gerektiğini söyledi.

 • 26.05.2021 26 May 16:34 GTB Başkanı Akıncı, Gaziantep'in İSO 500 başarısını kutladı

  GTB Başkanı Akıncı, Gaziantep'in İSO 500 başarısını kutladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 araştırmasının sonuçlarını değerlendirerek, 500 büyük sanayi kuruluşu sıralamasında Gaziantep'ten 29 firmanın yer almasının gurur...

 • 02.03.2021 02 Mar 13:31 GTB Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi

  GTB Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) şubat ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve meclis üyelerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

 • 19.02.2021 19 Şub 16:47 Son dakika haberleri... Komşu illerde tescil kararı gerginliği

  Son dakika haberleri... Komşu illerde tescil kararı gerginliği Son dakika haberi: Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, 2017 yılında Gaziantep adına tescil edilen Antep Fıstık Ezmesi'nin Türk Patent Enstitüsü tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin başvurusu üzerine Kahramanmaraş adına tescil ettirilmesine tepki gösterdi.

 • 08.01.2021 08 Oca 14:15 Gaziantep coğrafi işarette Türkiye'ye öncülük ediyor

  Gaziantep coğrafi işarette Türkiye'ye öncülük ediyor Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep'in toplam 37 coğrafi işaretli ürünle Türkiye'ye öncülük ettiğini belirterek, "Geçmişin birer emaneti olarak gördüğümüz bu değerlerimizi coğrafi işaretle koruma altına alarak, en özgün halleriyle gelecek...

 • 04.01.2021 04 Oca 12:19 Akıncı "Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor" buluşmalarının konuğu oldu

  Akıncı 'Türkiye Ekonomiyi Konuşuyor' buluşmalarının konuğu oldu Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Türkiye'nin üretim merkezi Gaziantep'in pandemi döneminde yaşanan çeşitli sorunlara rağmen yatırım, üretim ve istihdam potansiyelini koruduğunu ifade etti.

 • 30.12.2020 30 Ara 16:15 Akıncı'dan yeni yıl mesajı

  Akıncı'dan yeni yıl mesajı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, yeni yıl mesajı yayımlayarak, 2021 yılının tüm dünyada yaraların sarıldığı, hayatın normal akışına döndüğü sağlık ve huzur dolu bir yıl olması temennisinde bulundu.

 • 11.12.2020 11 Ara 11:15 Gaziantep Ticaret Borsasından zeytinde markalaşma çağrısı

  Gaziantep Ticaret Borsasından zeytinde markalaşma çağrısı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Mehmet Akıncı, "Zeytin ve zeytinyağını sadece üretmek değil aynı zamanda ticari olarak en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor.

 • 24.11.2020 24 Kas 16:49 Gaziantep Ticaret Borsası meclisi video konferansla toplandı

  Gaziantep Ticaret Borsası meclisi video konferansla toplandı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) kasım ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve meclis üyelerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle düzenlediGaziantep Ticaret Borsası (GTB) kasım ayı olağan meclis toplantısı,...

 • 22.10.2020 22 Eki 00:58 GTB'de E-tescil dönemi başladı

  GTB'de E-tescil dönemi başladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, online tescil konusunda Türkiye'de borsalar arasında bir ilke imza atarak, E-Tescil dönemini resmen başlattıklarını açıkladı.

 • 21.10.2020 21 Eki 13:19 GTB'de e-tescil dönemi başladı

  GTB'de e-tescil dönemi başladı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, e-tescil dönemini resmen başlattıklarını bildirdi.

 • 16.10.2020 16 Eki 13:00 GTB Başkanı Akıncı'dan 'Dünya Gıda Günü' açıklaması

  GTB Başkanı Akıncı'dan 'Dünya Gıda Günü' açıklaması Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) tarafından bu sene 'Büyütelim, Besleyelim; Hep Birlikte Sürdürelim "temasıyla kutlanan 'Dünya Gıda Günü' nedeniyle açıklamada bulunan GTB Başkanı Mehmet Akıncı, sürdürülebilir tarım ve gıda güvenliğinin önemine işaret etti.

 • 24.08.2020 24 Ağu 16:37 Gaziantep kurutmalığı dünya mutfağını tatlandırıyor

  Gaziantep kurutmalığı dünya mutfağını tatlandırıyor Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Mehmet Akıncı, kentin asırlık mutfak lezzetleri arasında yer alan sebze kurutmalıklarının, son yıllarda dünya mutfakları tarafından da tercih edilen özel bir ürün haline dönüştüğünü bildirdi.

 • 06.08.2020 06 Ağu 17:05 Sivas'ta trafik kazası: 6 yaralı

  Sivas'ta trafik kazası: 6 yaralı Sivas'ta iki otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı.

 • 21.07.2020 21 Tem 17:01 Tarihi İpekyolu'nun önemli durağına baharatçılar sitesi kurulacak

  Tarihi İpekyolu'nun önemli durağına baharatçılar sitesi kurulacak Geçmişte baharat ticaretiyle dikkati çeken tarihi İpekyolu'nun önemli duraklarından Gaziantep'te, binbir çeşit baharatın bulunacağı baharatçılar sitesi kurulacak.

 • 13.07.2020 13 Tem 15:31 GTB'den "büyük firmalara" tebrik

  GTB'den 'büyük firmalara' tebrik Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Mehmet Akıncı, "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasına giren Gaziantepli firmaları kutladı.

 • 17.06.2020 17 Haz 17:24 GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı Açıklaması

  GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı Açıklaması Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, işsizlik sigortası fonu katkı payının artırılmasının, (COVİD-19) salgınının yaralarının sarılmaya çalışıldığı bir dönemde iş dünyasını olumsuz etkileyeceğini söyledi.

 • 08.05.2020 08 May 12:03 Akıncı, hububat ve bakliyat taban fiyatlarını değerlendirdi

  Akıncı, hububat ve bakliyat taban fiyatlarını değerlendirdi Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, 2020 yılı hububat ve bakliyat taban alım fiyatlarının dünya piyasaları ile orantılı olduğunu belirterek, buğdayda belirlenen fiyat ve prim desteklerinin gelecek yılın üretimi için çiftçinin yol haritasını belirlemesinde...

 • 01.05.2020 01 May 17:26 DİTAP, Tarımda dijitalleşmeye yön verecek

  DİTAP, Tarımda dijitalleşmeye yön verecek Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından devreye alınan, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteklediği, Dijital Tarım Pazarı (DİTAP) hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 • 29.04.2020 29 Nis 14:41 Nefes kredisi KOBİ'lere nefes aldıracak

  Nefes kredisi KOBİ'lere nefes aldıracak Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, 365 oda ve borsanın katkılarıyla, finansman sorunu yaşayan işletmelere yönelik 'Nefes Kredisi' uygulamasının yeniden devreye alındığını açıkladı.

 • 09.04.2020 09 Nis 16:48 GTB Başkanı Mehmet Akıncı, iş dünyasının taleplerini Hisarcıklıoğlu'na iletti

  GTB Başkanı Mehmet Akıncı, iş dünyasının taleplerini Hisarcıklıoğlu'na iletti Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, 365 Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ile video konferans sistemiyle gerçekleştirdiği toplantıya katıldı.

 • 26.03.2020 26 Mar 12:59 GTB'den kısa çalışma ödeneği başvuru şartları uyarısı

  GTB'den kısa çalışma ödeneği başvuru şartları uyarısı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, kısa çalışma ödeneğinde başvuru şartlarında yapılan yeni düzenlemeyle değişikliğe gidildiğini belirterek, uygulamadan yararlanmak isteyenler için istenilen gün sayısının 600 günden 450 güne, 120 gün şartının ise 60...

 • 14.03.2020 14 Mar 12:37 Fırsatçılara hak ettikleri ceza verilecek

  Fırsatçılara hak ettikleri ceza verilecek Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, haksız fiyat artışında bulunarak vatandaşları mağdur eden firmalara kesinlikle fırsat vermeyeceklerini belirterek, 81 ildeki oda ve borsalarla birlikte bu firmaların gerekli cezaları almaları için disiplin...

 • 28.02.2020 28 Şub 16:35 GTB'den İdrip saldırısına tepki

  GTB'den İdrip saldırısına tepki Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) şubat ayı olağan meclis toplantısı GTB Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay başkanlığında, GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • 03.02.2020 03 Şub 16:08 "Ekonomide yeni başarı hikayeleri yazacağız"

  'Ekonomide yeni başarı hikayeleri yazacağız' Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Gaziantep'in yeni yılın ilk ayına ihracatta rekorla girdiğini belirterek "Ocak ayı ihracatımız geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 5,3 artışla 616 milyon dolar olarak gerçekleşti.

 • 31.12.2019 31 Ara 14:26 Gaziantepli iş adamları yeni yıldan umutlu

  Gaziantepli iş adamları yeni yıldan umutlu Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Başkanı Mehmet Akıncı, 2019'un son çeyreğinde kaydedilen büyüme oranının, iş dünyasının 2020 yılına ait umutlarını pekiştirdiğini bildirdi.

 • 31.12.2019 31 Ara 14:01 Başkan Akıncı'dan yeni yıl mesajı

  Başkan Akıncı'dan yeni yıl mesajı Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, iş dünyasının 2020 yılına umutlu girdiğini kaydederek, 2019'un üçüncü çeyreğinden itibaren yeniden büyüme trendine giren ülke ekonomisinin yakaladığı olumlu havayı 2020 yılına taşıyacağını söyledi.

 • 05.12.2019 05 Ara 13:16 Baharat üreticileri GTB'de buluştu

  Baharat üreticileri GTB'de buluştu Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, dünya ticaretinin en eski ve en önemli ulaşım kanallarından biri olan Baharat yolu üzerinde yer alan Anadolu'nun tarihin her döneminde baharat üretimi ve ticaretinde aktif şekilde rol aldığını söyledi.

Advertisement