Bakan Gül'den kadro müjdesi - Son Dakika

Bakan Gül'den kadro müjdesi

24.09.2021 14:25

Bakan Gül'den kadro müjdesi Edirne Adliyesi'nde görev yapan personelle öğle yemeğinde bir araya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Aynı masada sözleşmeli kadrolu ayrımına son vererek sözleşmeli arkadaşlarımızın da bu adli yılda kadroya geçeceği bir adli yıl olmasını ümit ediyoruz.

Bakan Gül'den kadro müjdesi

EDİRNE - Edirne Adliyesi'nde görev yapan personelle öğle yemeğinde bir araya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Aynı masada sözleşmeli kadrolu ayrımına son vererek sözleşmeli arkadaşlarımızın da bu adli yılda kadroya geçeceği bir adli yıl olmasını ümit ediyoruz. Bunun içinde çalışacağız" açıklamasında bulundu.

Edirne Adliyesinde görev yapan personelle öğle yemeğinde bir araya gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın desteğiyle, adliye personellerine mali anlamda destekler verildiğini ve önemli neticeler elde edildiğini açıklayan Bakan Gül, personelin daha iyi bir noktaya gelmesi için hükümet olarak desteklerini sürdüreceklerini ifade etti. Sözleşmeli ve kadrolu ayrımına son vermek için çalışma yapacaklarının müjdesini de açıklayan Bakan Gül, "Aynı masada sözleşmeli kadrolu ayrımına son vererek sözleşmeli arkadaşlarımızın da bu adli yılda kadroya geçeceği bir adli yıl olmasını ümit ediyoruz. Bunun içinde çalışacağız" dedi.

Adliye personelinin çok kutsal bir görev yaptığını belirten Bakan Gül, "Bu adli yıl daha adil ve adalet dolu bir yıl olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Kılıçdaroğlu: 'Erdoğan Benimle İlgili Dava Açma Algıları Yapadursun, Tüm Davaları Kaybediyordu. Kılıçdaroğlu: 'Erdoğan Benimle İlgili Dava Açma Algıları Yapadursun, Tüm Davaları Kaybediyordu. Adalet Bakanı Bozdağ, Akdağmadeni'ndeki toplu açılış töreninde konuştu: (1) Adalet Bakanı Bozdağ, Akdağmadeni'ndeki toplu açılış töreninde konuştu: (1)
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Bakan Gül'den kadro müjdesi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement