AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca Açıklaması - Son Dakika
Politika

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca Açıklaması

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca Açıklaması

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, "Edirne CHP’nin kalesiymiş diye konuşuyorlar ama o CHP’liler 30 Mart’ta kalelerini görecekler.

18.03.2014 11:51

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, "Edirne CHP'nin kalesiymiş diye konuşuyorlar ama o CHP'liler 30 Mart'ta kalelerini görecekler. Adalet ve Kalkınma Partisi Trakya'da gümbür gümbür geliyor" dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Trakya ziyaretleri kapsamında Edirne'nin Uzunköprü ilçesini ziyaret etti. Kıraathaneye giderek vatandaşlarla bir araya gelen Kaynarca, CHP'nin kalesi olarak bilinen Trakya'yı 30 Mart'ta kazanacaklarını belirtti.

AK Parti Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Ercan Çobanoğlu ve İlçe Yönetimi ile kıraathaneleri ziyaret eden Kaynarca, Trakya'da AK Parti'ye müthiş bir talebin olduğunu ifade ederek, "Özellikle Edirne'li vatandaşlardan AK Parti'ye muhteşem bir enerji var. Edirne CHP'nin kalesiymiş diye konuşuyorlar ama o CHP'liler 30 Mart'ta kalelerini görecekler. Adalet ve Kalkınma Partisi Trakya'da gümbür gümbür geliyor" dedi.

"BİZİM BAŞIMIZ DİK"

Seçimlerin Türkiye için başka bir anlamı daha olduğunu kaydeden Kaynarca, "Bu seçimlerde sadece belediye başkanımızı seçmeyip, milli mücadeleye sahip çıkıp Türkiye Cumhuriyeti'nin istiklal mücadelesini vereceğiz. Bazı siyasi partiler meydanlarda yerel seçimi konuşamayıp genel seçimi konuşuyorlar. Çünkü onların yerel seçimi konuşacak projeleri yok. Biz Adalet ve Kalkınma Partisi olarak hem yerel seçimi hem de genel seçimi konuşacağız çünkü bizim başımız dik" diye konuştu.

"TORPİL VE DOLANDIRICILIKLA İŞİMİZ OLMAZ"

Kaynarca konuşmasında, " Halk Bankası'ndan AK Partili olup da kredi almış batırmış bir kişi göstersinler. ya da almış batırmış bir kişi göstersinler. ya da torpille para almış o parayı yemiş AK Partili birisini göstersinler. Hiçbir şeyi gösteremezler. Bizim ne torpille ne de dolandırıcılıkla işimiz olur. Bu yüzden senaryo oluşturmaya ve bu yüzden iftiralar atıp operasyonlar yapmaya çalışıyorlar. 2002 yılı öncesi Türkiye'nin milli bankaları görev zararı denildi batırıldı. Her biri yandaşlarının ve iktidarın yanına çekildi. Ama Türk halkı onlara Osmanlı tokadı atarak 2002 yılında onları sandığa gömdü" ifadelerini kaydetti. - EDİRNE

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca Açıklaması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement