Ayşe Ateş yeniden Özel'le görüştü: İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun - Son Dakika
Politika

Ayşe Ateş yeniden Özel'le görüştü: İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun

Ankara'da suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile ikinci kez görüştü. 1 Temmuz'daki ilk duruşma öncesi CHP Genel Merkezi'ne gelen Ateş görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada "Bana, Özgür Özel'i anlat, derseniz lafı hiç uzatmadan 'insan' derim. İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun" ifadelerini kullandı.

25.06.2024 08:10

30 Aralık 2022'de Ankara'nın Çankaya ilçesinde suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, 1 Temmuz'daki ilk duruşma öncesi CHP lideri Özgür Özel ile ikinci kez bir araya geldi.

YENİDEN CHP GENEL MERKEZİ'NE GİTTİ

MHP'nin suskunluğunu koruduğu iddianame sürecinde birçok siyasi parti lideriyle görüşen Ayşe Ateş, dün yeniden CHP Genel Merkezi'ne gitti.

GÖRÜŞME SONRASI PAYLAŞIM YAPTI

Özgür Özel ile yaptığı görüşme sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ateş, "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, bizi makamında kabul etti.

"DURUŞMA GÜNÜ BİZİMLE OLACAĞINI SÖYLEDİ"

Sayın Özel, duruşma günü bizimle olacağını ve bu siyasi cinayetin bütün yönleriyle aydınlanacağı son ana dek de bir adım geri atmayarak yanımızda duracağını tekraren ifade etti.

"HUZURUNDAN ÇOK DAHA GÜÇLÜ AYRILDIM"

Huzurundan daha umutlu, daha cesur, daha inançlı ve daha güçlü ayrıldım. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bana, Özgür Özel'i anlat, derseniz lafı hiç uzatmadan 'insan' derim. İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun" ifadelerini kullandı.

Ayşe Ateş yeniden Özel'le görüştü: İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun
Ayşe Ateş yeniden Özel\'le görüştü: İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun

Son Dakika Politika Ayşe Ateş yeniden Özel'le görüştü: İnsanlığını kaybetmeyenlere selam olsun - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (6)

  • orko Şato: senin gibi eşinin katillerinin peşini bırakmayan ,dik duran ,onurlu ,yürekli kadınlara, selam olsun 52 5 Yanıtla
  • Turan Okumuş: Uğur Mumcular hangi sebeple ortadan kaldırılmışsa Sinan Ateşler de aynı nedenle öldürülmüştür. Nokta! 35 1 Yanıtla
  • ferhat eser: Sayın özgür başkan erken seçimin startını artık ver Türkiye seçime gitmelidir acilen 15 18 Yanıtla
  • MUHAMMED EBZAL: Mhp ye operasyon var 9 21 Yanıtla
    Emrah Aytekin: Yoksa MHP mi operasyon yapıyor? 15 4 Fatih Aydın: MHP operasyonun büyüğünü kendine yaptı. Kılıçla fazla oynamanın sonu. Harekiri 0 0

Advertisement