Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Ayşe Ateş haberleri, Ayşe Ateş son dakika, son dakika Ayşe Ateş

Son Dakika Ayşe Ateş Haberleri

Son dakika Ayşe Ateş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ayşe ateş haberleri anında burada.


 • 28.04.2023 28 Nis 13:03 Yurtdışında kalan vatandaşlar oy kullanıyor

  Yurtdışında kalan vatandaşlar oy kullanıyor Kayseri'de havaalanına kurulan sandıklarda oy verme işlemleri devam ediyor. Yurtdışında kalan vatandaşlar da Avusturya dahil birçok ülkede oy kullanıyor. Oy kullananlar arasında AK Parti'ye destek verenlerin oranı yüksek. Ayşe Ateş, Tayyip Erdoğan'ın kazanmasını ve ömrüne ömür katmasını diledi.

 • 28.04.2023 28 Nis 12:22 Yurtdışında kalan vatandaşlar Kayseride oy kullanıyor

  Yurtdışında kalan vatandaşlar Kayseride oy kullanıyor Yurtdışında kalan vatandaşlar Kayseride havaalanına kurulan sandıklarda oy verme işlemlerini sürdürüyor. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için oy kullanma işlemleri devam ediyor. Vatandaşlar, genellikle AK Parti'ye oy veriyor ve Tayyip Erdoğan'ın kazanmasını istiyorlar.

 • 05.04.2023 05 Nis 16:35 Akşener silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü

  Akşener silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü.

 • 23.03.2023 23 Mar 19:12 Sinan Ateş'in eşinden Kılıçdaroğlu'na ziyaret: Benim yol arkadaşım

  Sinan Ateş'in eşinden Kılıçdaroğlu'na ziyaret: Benim yol arkadaşım Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyaretten bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Kılıçdaroğlu, "Bugün rahmetli Sinan Ateş'in eşi sevgili kızım Ayşe Ateş beni ziyaret etti. Allah bana ömür verdiği sürece, onu yanı başımdan ayırmayacağım, benim yol arkadaşımdır. Sinan Ateş'in hesabını beraber soracağız." dedi.

 • 23.03.2023 23 Mar 19:04 Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü

  Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü.

 • 20.03.2023 20 Mar 15:22 Sinan Ateş'in eşi milletvekili adayı mı olacak? Tartışmalara karşı son sözü söyledi!

  Sinan Ateş'in eşi milletvekili adayı mı olacak? Tartışmalara karşı son sözü söyledi! Ankara'nın Çankaya ilçesinde 30 Aralık 2022 günü uğradığı silahlı saldırı sonrası yaşamını yitiren Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'in 14 Mayıs'taki seçimlerde milletvekili adayı olup olmayacağı tartışılıyordu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ayşe Ateş, "Siyasetin içinde yer almak yerine siyaseti siyasetçilere bırakmak gerektiği hususunda bir karar almış bulunuyoruz" sözleriyle aday olacağına dair iddiaları reddetti.

 • 29.01.2023 29 Oca 20:37 Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş'e Taziye Ziyaretinde Bulunan Davutoğlu: "Eşinize Yapılan Hain Suikastın Hesabını Dört Ay Sonra Biz Soracağız. Sinan...

  Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş'e Taziye Ziyaretinde Bulunan Davutoğlu: 'Eşinize Yapılan Hain Suikastın Hesabını Dört Ay Sonra Biz Soracağız. Sinan... Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’e taziye ziyaretinde bulundu. Ayşe Ateş’i evinde ziyaret eden Davutoğlu “Eşinize yapılan hain suikastın hesabını dört ay sonra biz soracağız. Sinan Ateş’in kanı yerde kalmayacak. Eşi ve çocuklarıyla kurduğu Türkiye hayalini biz gerçekleştireceğiz” dedi.

 • 29.01.2023 29 Oca 20:37 Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş'e Taziye Ziyaretinde Bulunan Davutoğlu: "Eşinize Yapılan Hain Suikastın Hesabını Dört Ay Sonra Biz Soracağız. Sinan...

  Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş'e Taziye Ziyaretinde Bulunan Davutoğlu: 'Eşinize Yapılan Hain Suikastın Hesabını Dört Ay Sonra Biz Soracağız. Sinan... Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’e taziye ziyaretinde bulundu. Ayşe Ateş’i evinde ziyaret eden Davutoğlu “Eşinize yapılan hain suikastın hesabını dört ay sonra biz soracağız. Sinan Ateş’in kanı yerde kalmayacak. Eşi ve çocuklarıyla kurduğu Türkiye hayalini biz gerçekleştireceğiz” dedi.

 • 27.01.2023 27 Oca 22:50 Ekrem İmamoğlu, Sinan Ateş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.

  Ekrem İmamoğlu, Sinan Ateş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in Bursa’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Sinan Ateş’in annesi, İmamoğlu’na, “Ne koltuk kavgası vardı ne koltuk sevdası vardı ne böyle bir hevesi vardı. Çünkü kafası rahattı. Ben içime taş basarak, ben oğlumun toprağıyla duruyorum. Oğlum, güzel insan yetiştirmek için, insanları güzel yere çekmek için uğraştı. Bu mu olmalıydı sonucu” dedi. İmamoğlu, Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş’le de telefonla konuştu. Ayşe Ateş, “Bu, bir kişinin değil, milletin meselesi artık. Herkes elini vicdanına koyacak” diye konuştu. İmamoğlu ise “Sinan Hoca’mızın, sizlerin hakkını, hukukunu sonuna kadar arayacağımızı ve takipçisi olacağımızı lütfen bilin” dedi.

 • 27.01.2023 27 Oca 15:02 Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş: "Duam ve Beklentim Odur Ki Şehidimizin Kırkı Çıkmadan Gerçekler Ortaya Çıksın"

  Sinan Ateş'in Eşi Ayşe Ateş: 'Duam ve Beklentim Odur Ki Şehidimizin Kırkı Çıkmadan Gerçekler Ortaya Çıksın' Ankara'da uğradığı silahlı saldırıda öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, "Şehit eşim Sinan Ateş’in tertemiz adını ağzına almadığı için memnun olduğum bir siyasetçi, dün yaptığı açıklama ile sabrımızın sınırlarını zorlamaktadır… Bizi, herhangi partinin iç meselesi, diğer partilerle meseleleri ilgilendirmemektedir. Şehidimiz ile adalet arasına kim girmeye çalışıyor, bu vicdanları yaralayan suikastı kim aydınlatmaya çalışıyor, biz ona bakıyoruz. Geresi bizim için lafügüzaf. Kör değiliz, sağır değiliz, dilsiz değiliz. Duam ve beklentim odur ki şehidimizin kırkı çıkmadan gerçekler ortaya çıksın. Tüm gerçekler belgeleriyle ortaya çıktığında, bugünlerde yapılan bu ve benzeri açıklamaların mahiyeti daha iyi anlaşılacaktır” dedi.

 • 04.01.2023 04 Oca 23:02 Silahlı saldırıda öldürülen Sinan Ateş'in eşinden katillere mesaj: Beni öldürmediklerine pişman olacaklar

  Silahlı saldırıda öldürülen Sinan Ateş'in eşinden katillere mesaj: Beni öldürmediklerine pişman olacaklar Ankara'da uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'ten yeni açıklama geldi. Ayşe Ateş'i Bursa'da ziyaret eden Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ "Ayşe Hanım şu ifadesini kamuoyu ile paylaşmama izin verdi: "Sinan'ı şehit edenler beni öldürmediklerine pişman olacaklar" ifadelerini kullandı.

 • 01.01.2023 01 Oca 21:28 Eski Ülkü Ocakları Başkanı Ateş'in eşinden açıklama: Sosyal medya bir hüküm yeri değildir

  Eski Ülkü Ocakları Başkanı Ateş'in eşinden açıklama: Sosyal medya bir hüküm yeri değildir ANKARA'da silahlı saldırıda yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in (38) eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

 • 12.07.2022 12 Tem 12:08 Ringlerin şampiyon annesi: Ayşe Ateş Karaca

  Ringlerin şampiyon annesi: Ayşe Ateş Karaca Antalya'da bebeğini büyütmek için kick boksa ara vermek zorunda kalan Ayşe Ateş Karaca, antrenör eşinin gözetimindeki bir yıllık çalışmanın ardından Türkiye şampiyonluğuna ulaşarak yeniden milli takıma girmeyi başardı.

 • 13.04.2019 13 Nis 15:38 Çarptığı Kadın Ağır Yaralandı, Sürücü Otomobili İçin Gözyaşı Döktü

  Çarptığı Kadın Ağır Yaralandı, Sürücü Otomobili İçin Gözyaşı Döktü AKSARAY'da yolun karşısına geçmeye çalışan Ayşe Ateş'e (45) otomobiliyle çarpan Menşure Nur Yıldırım (23), "Arabamı ne hale getirdi kadın" diyerek gözyaşı döktü.

 • 13.04.2019 13 Nis 14:18 Aksaray Çarptığı Kadın Ağır Yaralandı, Sürücü Otomobili İçin Gözyaşı Döktü

  Aksaray Çarptığı Kadın Ağır Yaralandı, Sürücü Otomobili İçin Gözyaşı Döktü Çarptığı kadın ağır yaralandı, sürücü otomobili için gözyaşı döktüAksaray'da yolun karşısına geçmeye çalışan Ayşe Ateş'e (45) otomobiliyle çarpan Menşure Nur Yıldırım (23), Arabamı ne hale getirdi kadın diyerek gözyaşı döktü.

 • 13.04.2019 13 Nis 14:08 Çarpıp Ağır Yaraladığı Kadını Unuttu, Arabasındaki Hasara Ağladı: Arabamı Ne Hale Getirdin Kadın!

  Çarpıp Ağır Yaraladığı Kadını Unuttu, Arabasındaki Hasara Ağladı: Arabamı Ne Hale Getirdin Kadın! Aksaray'da yolun karşısına geçmeye çalışan kadın yayaya otomobiliyle çarparak yaralayan sürücünün, "Arabamı ne hale getirdi kadın" diyerek gözyaşı dökmesi pes dedirtti.

 • 06.04.2017 06 Nis 11:01 Erdemli Sosyal Yardımlaşma'dan Muhtaçlara Şefkat Eli

  Erdemli Sosyal Yardımlaşma'dan Muhtaçlara Şefkat Eli Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı şehit ailelerinin yanında olurken, ihtiyaç sahibi vatandaşlara da destek oluyor.

 • 01.02.2017 01 Şub 12:42 1,5 Ay İçerisinde İkinci Kez Sobadan Zehirlendiler

  1,5 Ay İçerisinde İkinci Kez Sobadan Zehirlendiler Gaziantep’te 1,5 ay içerisinde ikinci kez sobadan sızan gazdan zehirlenerek hastaneye kaldırılan çiftten Ayşe Ateş hastanede yaşamını yitirirken, kocası Hasan Ateş ise yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor.

 • 04.03.2016 04 Mar 13:37 Resul Dindar Rize Konseri

  Resul Dindar Rize Konseri Bilet Fiyat : ÖĞRENCİ : 25,00 TL SİVİL : 35,00 TL VİP : 50.00TL Bilet Satış Noktalarımız: BMEDYA OFİS MERKEZ MEMİŞAĞA PARKI ESKİ PASOLİG KULUBESİ EDFA TURİZM -HAVAŞ ÖNCE KİTAPEVİ ARVEN KOZMETİK-ÇAYELİ GECE GÜNDÜZ BİSTRO-PAZAR CAFE DENİZ FENERİ -ARDEŞEN JİN CAFE - ARHAVİ ATAPARK DEPUR - HOPA Bilet.

 • 14.03.2015 14 Mar 16:30 Yaşlı Çift Evinde Ölü Bulundu

  Yaşlı Çift Evinde Ölü Bulundu Tokat’ta yaşlı çift evinde ölü olarak bulundu.

 • 14.03.2015 14 Mar 15:23 Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu

  Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu Tokat'ta 83 yaşındaki Tevfik ve 86 yaşındaki Ayşe Ateş çifti komşuları tarafından evlerinde ölü bulundu.

 • 14.03.2015 14 Mar 15:13 Tokat Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu

  Tokat Yaşlı Çift Evde Ölü Bulundu Yaşlı çift evde ölü bulundu TOKAT'ta 83 yaşındaki Tevfik ve 86 yaşındaki Ayşe Ateş çifti komşuları tarafından evlerinde ölü bulundu.

 • 14.03.2015 14 Mar 13:46 Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü

  Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü Tokat'ta karbonmonoksit zehirlenmesi: 2 ölü Tokat'ta, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çift hayatını kaybetti.

 • 27.02.2015 27 Şub 16:51 Aydın - İntihar Eden Polis Memuru Memleketine Uğurlandı

  Aydın - İntihar Eden Polis Memuru Memleketine Uğurlandı İntihar eden polis memuru memleketine uğurlandı AYDIN'da, 9 gün önce beylik tabancıyla intihar girişiminde bulunan, beyin ölümünün gerçekleşmesi sonrası makineye bağlı yaşamını sürdüren polis memuru 44 yaşındaki Gürsel Ateş, kalbinin durmasıyla yaşamını yitirdi.

 • 27.02.2015 27 Şub 16:19 İntihar Eden Polis Memuru Memleketine Uğurlandı

  İntihar Eden Polis Memuru Memleketine Uğurlandı Aydın'da, 9 gün önce beylik tabancıyla intihar girişiminde bulunan, beyin ölümünün gerçekleşmesi sonrası makineye bağlı yaşamını sürdüren polis memuru 44 yaşındaki Gürsel Ateş, kalbinin durmasıyla yaşamını yitirdi.

 • 05.11.2014 05 Kas 12:49 Antalyalı Kick Boks Sporcuları, Avrupa Şampiyonası'nda

  Antalyalı Kick Boks Sporcuları, Avrupa Şampiyonası'nda Ayşe Ateş ile Kübra Karabağ, Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na Antalya'dan katılarak Türkiye'yi temsil edecek.

 • 29.05.2014 29 May 10:35 Hayırseverlerin Yardımlarıyla Hayata Tutunacak

  Hayırseverlerin Yardımlarıyla Hayata Tutunacak Konya'nın Beyşehir ilçesinde yaşayan ve beynindeki tümör nedeniyle 12 kez operasyon geçiren Ahmet Ateş, ameliyat olup sağlığına kavuşabilecek.

 • 27.05.2014 27 May 10:35 Sağlığına Kavuşabilmesi 2 Bin 400 TL'ye Bağlı

  Sağlığına Kavuşabilmesi 2 Bin 400 TL'ye Bağlı Konya’nın Beyşehir ilçesinde 12 kez beyin ameliyatı geçiren15 yaşındaki Ahmet Ateş’in ailesi, çocuklarının sağlığına kavuşması için gerekli olan 2 bin 400 lira değerindeki beyin şantını alabilmek için yardım bekliyor.

 • 31.12.2013 31 Ara 11:08 Aksiyon Filmlerinden Etkilendi, Kick Boksta Dünya İkincisi Oldu

  Aksiyon Filmlerinden Etkilendi, Kick Boksta Dünya İkincisi Oldu Antalya'da yaşayan Ayşe Ateş, Bruce Lee ve Jackie Chan gibi aktörlerin oynadığı aksiyon filmlerinden etkilenerek hobi olarak başladığı kick boksta, dünya şampiyonasında ikinci olmayı başardı Milli sporcu Ateş: "Bundan sonra dünya şampiyonluğunu elde etmek için gayret edeceğim"

 • 26.12.2013 26 Ara 15:57 Bilecik'te Kamyon Çarpan Kadın Öldü

  Bilecik'te Kamyon Çarpan Kadın Öldü Bilecik'te yolun karşısına geçerken kamyon çarpan 55 yaşındaki Ayşe Ateş hayatını kaybetti.

 • 26.12.2013 26 Ara 15:10 Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Ölü

  Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Ölü Yolun karşısına geçmek isterken kamyonun çarptığı kadın hayatını kaybetti.

 • 26.12.2013 26 Ara 15:09 Bilecik'te Görünmez Kaza

  Bilecik'te Görünmez Kaza Bilecik'te, yolun karşısına geçmeye çalışırken üzerinde durduğu orta refüjdeki banketten kayarak yola düşünce seyir halindeki kamyonun altında kalan kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

 • 07.02.2013 07 Şub 16:00 İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 6 Yaralı

  İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 6 Yaralı Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde, aynı yönde seyreden iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 6 kişi de yaralandı.

Advertisement