Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten MHP yöneticilerine ağır sözler - Son Dakika
Politika

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten MHP yöneticilerine ağır sözler

Adana Ülkü Ocakları'nın İYİ Parti'nin Adana adayı Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasından sonra Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten sert tepki geldi. MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'i hedef alan Türkeş, ''Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o.. çocuk yapmadı hiç! Babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan'ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye'ye'' ifadelerini kullandı.

27.02.2024 23:48  Güncelleme: 23:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adana Ülkü Ocakları'nın İYİ Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş'i, "Adana'da ihanete geçit yok." pankartıyla hedef almasının ardından Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten sert tepki geldi. MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'i hedef alan Türkeş, "Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o.. çocuk yapmadı hiç! Babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan'ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye'ye" ifadelerini kullandı.

ÜLKÜ OCAKLARI, AYYÜCE TÜRKEŞ'İ İHANETLE SUÇLADI

Adana Ülkü Ocakları, İYİ Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamıştı. Ayyüce Türkeş'in "Adana'nın hakkı daha fazlası" yazılı pankartının hemen yanına asılan pankartta "Adana'da ihanete geçit yok. Dalından kopan yaprağın akıbetini rüzgar tayin eder!" sözleri yer almıştı.

Ülkü Ocakları'nın Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasının ardından Kutalmış Türkeş'ten zehir zemberek sözler

TÜRKEŞ'İN OĞLU'NDAN MHP'Lİ İSİMLERE ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

MHP'nin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş, Adana Ülkü Ocakları'na MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'i hedef alarak tepki gösterdi. Twwiter'dan paylaşım yapan Kutalmış Türkeş zehir zemberek ifadeler kullandı.

Ülkü Ocakları'nın Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasının ardından Kutalmış Türkeş'ten zehir zemberek sözler
Kutalmış Türkeş

"SİZİ KULLANAN ADAMLARA BAKIN"

Türkeş paylaşımında şunları söyledi: "Alparslan Türkeş'in evladı olduklarını iddia ederek Türkeş'in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, Hele de ömründe Türkeş'i görmemiş olanlar! Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o...... çocuk yapmadı hiç! Siz babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan'ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye'ye!"

Ülkü Ocakları'nın Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasının ardından Kutalmış Türkeş'ten zehir zemberek sözler
Alparslan Türkeş\'in oğlu Kutalmış Türkeş\'ten MHP yöneticilerine ağır sözler

Son Dakika Politika Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten MHP yöneticilerine ağır sözler - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (4)

 • ökkeş Kalem: Sanki devamını söyleyecekti De yarıda kalmış gibi devamı haftaya mi aceba 85 10 Yanıtla
 • Emre Kılıç: Adam haklı kanindan canindan olanlara hakaret nedir bende eski ülkücü olarak kınıyorum biz Alparslan Türkeşin askeriyiz onunla büyüdük onunla var olduk...kimliksiz kaldık ben sadece Türkeşciyim turkesci 59 21 Yanıtla
 • Necati Kaya: Çök güzel teşhis koymus. Bravo. Devamini bekleriz. 34 6 Yanıtla
 • MUSTAFA AKTAŞ: Emhaşpinin duruşu olmaz fiyatı olur 12 4 Yanıtla
 • YSK, Siyasi Partilerin İtirazlarını Reddetti
  19:08 YSK, Siyasi Partilerin İtirazlarını Reddetti

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), siyasi partilerin Ordu ve diğer il ve ilçe seçimlerine yönelik yaptığı itirazları değerlendirdi ve 22 itirazı reddetti.

 • Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: Gerçekler Bir Kez Daha Kazandı
  19:06 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: Gerçekler Bir Kez Daha Kazandı

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) verdiği karar sonrası gerçeklerin bir kez daha kazandığını belirterek açıklama yaptı.

 • Gazze'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı
  18:59 Gazze'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı

  Bursa'da, Gazze'ye yönelik saldırılar sonucunda hayatını kaybeden Hamas lideri İsmail Haniye'nin oğulları, torunları ve Gazzeli Müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılındı. Bursa'da Ulu Cami'nde cuma namazı sonrasında toplanan vatandaşlar, İsrail'in saldırısında hayatını kaybeden Haniye'nin ailesi ve Gazze halkı için dua etti.

 • Anıtkabir, Ramazan Bayramı'nda 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı
  18:53 Anıtkabir, Ramazan Bayramı'nda 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

  Anıtkabir, Ramazan Bayramı boyunca 120 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Bayram tatilini fırsat bilerek Ankara'ya gelen binlerce kişi akın akın Ata'nın huzuruna çıktı. Bayramın son günü insan selini andıran görüntüler kameralara yansırken, Anıtkabir'i aileleriyle ziyaret eden çocuklar Atatürk'ün kendileri için bağımsızlık ve özgürlük anlamına geldiğini dile getirdi, yetişkinler de 'O'nsuz bayram geçirmek istemedik' diye konuştu.

 • Boşanma aşamasındaki eski polis bıçakla kendini eve kapattı
  18:50 Boşanma aşamasındaki eski polis bıçakla kendini eve kapattı

  Malatya'da boşanma aşamasındaki bir eski polis memuru, bıçakla kendini eve kapatarak polisi alarma geçirdi. Yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucunda ikna edilen eski polis, eşinin ikamete getirilmesi şartıyla kapıyı açtı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

 • Bayburt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  18:45 Bayburt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Bayburt Belediye Meclisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin ardından ilk toplantısını Belediye Başkanı Mete Memiş başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda, Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Başkan Vekili, encümen ve komisyon üyeleri seçildi. Başkan Memiş, yeni dönemin ilin gelişimi ve yaşam standardının yükselmesi için zorlu bir süreç olacağını belirterek, ekip olarak en iyisini yapmak için yoğun çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

 • Van Valisi Ozan Balcı, Belbuka Üs Bölgesi'nde askerlerle bayramlaştı
  18:37 Van Valisi Ozan Balcı, Belbuka Üs Bölgesi'nde askerlerle bayramlaştı

  Van Valisi Ozan Balcı, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Aykut Tanrıverdi ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Adem Şen ile birlikte Belbuka Üs Bölgesi'ne giderek askerlerle bayramlaştı. Balcı, askerlerin fedakarlık isteyen kutsal görevlerini takdir ederek, onlara minnettarlık duyduğunu ifade etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programına video konferansla katıldı
  18:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programına video konferansla katıldı

  AK Parti İl Başkanlığı bayramlaşma programına video konferansla bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililerin bayramlarını kutladı.


Advertisement