Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yılını kutladı - Son Dakika

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yılını kutladı

03.11.2021 18:05

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yılını kutladı Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yıldönümünü Ankara'da düzenlenen programla kutladı.

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yılını kutladı

ANKARA - Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yıldönümünü Ankara'da düzenlenen programla kutladı. Düzenlenen 50. yıl resepsiyonuna Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Kübra Güran Yiğitbaşı gibi isimler katıldı.

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA'nın Türkiye'deki 50. yıl dönümü Ankara'da kutlandı. UNFPA'nın Türkiye'deki çalışmalarını anlatan sinevizyonla başlayan program, çeşitli kurum yöneticileri, akademisyenler ve bürokratlar tarafından gönderilen mesajların yayınlanmasıyla devam etti.

Resepsiyonda konuşan Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı, "Rakamlardan değil insanlardan ve toplumdan bahsediyoruz. UNFPA muazzam işler gerçekleştiriyor. Dışişleri Bakanlığı olarak bizler de elimizden geleni yapıyor ve bu asil çabayı ileri taşımaya çalışıyoruz" dedi.

Resepsiyona Kaymakcı'nın yanı sıra bazı büyükelçiler, Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Yardımcısı Diene Keita, UNFPA Türkiye İyi Niyet Elçileri Songül Öden ve Belçim Bilgin katıldı. Edis Görgülü ise canlı bağlantıyla programa dahil oldu.

'Türkiye'de 7.7 milyon ton gıda çöpe gidiyor' 'Türkiye'de 7.7 milyon ton gıda çöpe gidiyor' Ticaret Bakanı Muş, Kayseri'de 'Türkiye İhracat Seferberliği Zirvesi'nde konuştu: (1) Ticaret Bakanı Muş, Kayseri'de 'Türkiye İhracat Seferberliği Zirvesi'nde konuştu: (1) AGİT Genel Sekreteri Schmid: 'Türk diplomatik hizmeti dünyadaki en profesyonel diplomatik misyonlardan bir tanesi' AGİT Genel Sekreteri Schmid: 'Türk diplomatik hizmeti dünyadaki en profesyonel diplomatik misyonlardan bir tanesi'
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA, Türkiye'deki 50. yılını kutladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement