CHP'nin programında konuşan Kılıçdaroğlu'na tepki! Bir genç ayağa kalkarak "Aday olma" diye bağırdı - Son Dakika

CHP'nin programında konuşan Kılıçdaroğlu'na tepki! Bir genç ayağa kalkarak "Aday olma" diye bağırdı

04.02.2023 21:52

CHP'nin Gençlik Festivali'nde konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Kılıçdaroğlu'nun konuşma yaptığı sırada seyirciler arasındaki bir genç ayağa kalkarak "Aday olma" diye bağırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini "14 Mayıs" olarak ilan etmesinin ardından, partiler de çalışmalarına start verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son kez aday olacağı seçimde henüz 6'lı Masa adayını açıklamış değil. Millet İttifakı'nın 13 Şubat'ta Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirileceği toplantıdan sonra adayını açıklaması bekleniyor. Kulislerde CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun adaylığının kesin olduğu konuşuluyor.

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ

Kılıçdaroğlu, bugün partisinin gençlik kollarının düzenlediği "Geleceği Kur" gençlik festivalinde gençlere seslendi. Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen festivale, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşma sırasında bir tepkiyle karşılaştı.

"ADAY OLMA" DİYE BAĞIRDI

Kılıçdaroğlu'nun konuşma yaptığı sırada seyirciler arasındaki bir genç ayağa kalkarak "Aday olma" diye bağırdı. Kılıçdaroğlu tepkiye aldırış etmeden konuşmasına devam ederken, diğer seyirciler gence müdahale etti. Gencin ağzı kapatılarak bağırması engellenmeye çalışıldı.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI: SABRIMIZI TAŞIRMASINLAR

Öte yandan CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, programdan önce dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Bir kişinin CHP Genel Merkezi önünde elinde "Kılıçdaroğlu aday olma" pankartıyla fotoğrafını alıntılayan Killik paylaşımına, "Birilerinin eline pankart tutuşturup, genel merkeze gönderenler fazla şaşırmasın, sabrımızı taşırmasınlar. CHP gençliği yüzbinlerle ölçülmez! Buradayız, Genel Başkanımızın yanındayız!" notunu düştü.

CHP'nin programında konuşan Kılıçdaroğlu'na tepki! Bir genç ayağa kalkarak 'Aday olma' diye bağırdı
YORUMLAR (18)
  • Suat Koca: Genç çooook doğru söylemiş ( ha bu arada trol de değilim bilginize) Cevap Yaz 15 3 Yayından Kaldır
  • Arzum Baskara: Fark etmez vatan sevgisi teror temizleyicisi adam gibi adam RTE farka bogacak yine bakakalicaklar hayretle hehee Cevap Yaz 26 9 Yayından Kaldır
  • salih zeki kökel: Akp nin trolü,bunu hep yaparlar seçim korkusu ne de olsa.Şaşkın ördek gibiler. Cevap Yaz 7 20 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika CHP'nin programında konuşan Kılıçdaroğlu'na tepki! Bir genç ayağa kalkarak 'Aday olma' diye bağırdı - Son Dakika


Advertisement