Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye sınırlarımız ile ilgili ahitlerimize de sonuna kadar sadık kaldık. - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye sınırlarımız ile ilgili ahitlerimize de sonuna kadar sadık kaldık.

23.11.2022 13:53

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye sınırlarımız ile ilgili ahitlerimize de sonuna kadar sadık kaldık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye sınırlarımız ile ilgili ahitlerimize de sonuna kadar sadık kaldık. Madem karşımızdakiler kendi sözlerini tutamıyor öyleyse bizim de kendi başımızın çaresine bakma hakkımız doğmuştur"

-" İstanbul'daki eylemi timsah gözyaşı ile kınayanların gerçek yüzleri arkasından başlattığımız operasyona verdikleri tepki ile ortaya çıkmıştır"

-"Yılda 5 milyar inşallah buradan geri dönüşüm var. Bu 7 yılda bu gelirle kendini finanse edecek. 35 milyara bu barajımızı milli bütçeden gerçekleştirdik"

-"Bay Kemal, neyi nereden nasıl yaptığımızı öğren. Sonra 'kaynak nereden' deme. Ülkemize gerçekten iftihar verici bir eser kazandırdık"

-" İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırı failleri ve onların bağlantıları ile kısa sürede aydınlatılmıştır. Bombayı koyan terörist ve çok sayıda kişi yakalanarak adalete teslim edilmiştir"

-"Bu eyleme karışan kim varsa nerede olursa olsun bulunacak ve dökülen masum kanlarının hesabı kendisinden misliyle sorulacak ve cezası kesilecektir"

-" Hatay, Gaziantep, Mardin, Şanlıurfa'daki illerimize son yapılanlar birlikte 764 havan, roket, füze saldırısı yapılmıştır. Bu saldırılarda 32 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir"

-"Her ne kadar bazı gafiller Türkiye'nin sınırlarının güvenliği için yaptığı harekatları kavrayamamış olsa da milletimiz her şeyin farkındadır"

-"Bunlar Türkiye'nin bölgesel liderliğini güçlendirmesinden rahatsızlar"

-"İstanbul'da bomba patlatarak Türkiye'nin canını acıtacaklarını sanıyorlar. Halbuki bilmiyorlar ki biz artık bu safhaları geçeli çok oldu"

-"Sokakları karıştırmak isteyen vandalları bozguna uğratan, darbecileri püskürten, ekonomik tetikçilere eyvallah etmeyen Türkiye'yi sinsi yöntemlerle dize getirmeye çalışanlara mesajımız gayet net: Başaramayacaksınız"

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İsrail istihbaratıyla bağlantılı oldukları iddiasıyla 16 sanığın yargılandığı davada tahliye kararı İsrail istihbaratıyla bağlantılı oldukları iddiasıyla 16 sanığın yargılandığı davada tahliye kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul İnsan Kaynakları Forumu'na yazılı mesaj gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul İnsan Kaynakları Forumu'na yazılı mesaj gönderdi

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriye sınırlarımız ile ilgili ahitlerimize de sonuna kadar sadık kaldık. - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement