Erdoğan'dan Özel'in memleketinde gövde gösterisi! İşte mitinge katılan kişi sayısı - Son Dakika
Politika

Erdoğan'dan Özel'in memleketinde gövde gösterisi! İşte mitinge katılan kişi sayısı

Yerel seçim için geri sayım devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel'in memleketinde vatandaşlara seslendi. Alanda 45 bin kişinin olduğunu ifade eden Erdoğan, konuşmasının önemli bölümünde muhalefete yüklendi. Erdoğan, "Kendi partisine sözünü geçirmediği halde borusunu burada öttürmek isteyenler var. Manisa'nın da desteğiyle onu da özgürleştirerek, boynuna vurulan prangalarından kurtaracağız" dedi.

27.02.2024 14:58  Güncelleme: 15:47
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Manisa'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitinginde açıklamalarda bulundu.

Aynı zamanda CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in memleketi olan Manisa'da alanda 45 bin kişinin olduğunu ifade eden Erdoğan'ın hedefinde yine muhalefet vardı. Erdoğan konuşmasında "Cumhur İttifakı 31 Mart'ta Allah'ın izniyle Manisa'da yeni bir destan yazacaktır. Kendi partisine sözünü geçirmediği halde borusunu burada öttürmek isteyenler var. Manisa'nın da desteğiyle onu da özgürleştirerek, boynuna vurulan prangalarından kurtaracağız. Akıbeti 13 kez seçim kaybeden bir önceki gibi olacak. Vizyonu, programı olmayan bağırır çağırır gider. Karamsarlık illetine kapılmadığımız sürece her şeyin üstesinden geliriz. Türkiye'nin sıkıntıları yok mu elbette var. Bunları çözecek olan irade de yine bizdedir. Gençlerimizin hayalleri mi var, birlikte gerçekleştireceğiz" dedi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları;

"Nerede teröristan, nerede terör örgütleri hepsi şu an darmadağın. Uzunca süredir yaşadığımız bütün saldırıların, kimi politikalarımızın eksik kalmasından kaynaklanan meseleleri birer birer çözüme kavuşturacağız. Vatandaşlarımızın her biri ülkenin büyümesiyle ortaya çıkacak kaynaktan hak ettiği payı alacaktır. Geçmişte bunu sağladık. Şimdi emniyete sordum alanda ne kadar Manisalı var. Verdikleri cevap 45 bin.

"KİRLİ İTTİFAKLARIN FARKINDAYIZ"

Milleti umursamayan muhalefet anlayışının, sorumsuz politikaları yaşadığımız sorunların üzerine tuz biber ekti. PKK ve FETÖ gibi terör örgütleriyle hareket etmekten çekinmemiştir. Gizli ittifakları unutmadık. İstanbul ve Mersin gibi yerlerde kurulan kirlik ittifakların farkındayız. Bunlarda mertliğin, delikanlılığının zerresi olmadığı için her işlerini gizli saklı yapmayı adet haline getirdiler.

"CHP GENEL BAŞKANI'NI KİMSE TAKMIYOR"

CHP'nin kurduğu ittifaklarda açıklık var mı? CHP Genel Başkanı'nı kimse takmıyor. Kendilerini pazarlıklara öyle kaptırdılar ki Manisa Saruhanlı'da olduğu gibi aday listelerini seçim kurullarına zamanında veremediler. Nerede, kimlerle demlendiği belli değil. 3-5 belediye için siyasi bölücülere teslim olunmaz. Bu muhalefet politikasının Türkiye'ye verecek hiçbir şeyleri yoktur. Muhalefet tarafı sadece konuşur. Sadece küçük menfaatlerini korumaya bakar.

MANİSA'YA YAPILAN HİZMETLER

Son 21 yılda Manisa'ya 190 milyar liranın üzerinde kamu yatırımı yaptık. Manisa'ya 5 bin 174 adet yeni derslik kazandırdık. 11 bin 250 kişi kapasiteli yurt açtık. Toplam 2 bin 414 yataklı 28 hastanenin de aralarında olduğu 76 tesisi tamamlayıp hizmete soktuk. 122 spor tesisi yaptık. Manisa'ya 33 baraj, 11 gölet, 2 hidroelektrik santrali kazandırdık. Selendi ve Köprübaşı'na da yakında doğal gaz arzı sağlayacağız."

Erdoğan\'dan Özel\'in memleketinde gövde gösterisi! İşte mitinge katılan kişi sayısı

Son Dakika Politika Erdoğan'dan Özel'in memleketinde gövde gösterisi! İşte mitinge katılan kişi sayısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (17)

  • Alperen Umut: CHPKK'lardan cvp Bunlar kesin otobüslerle farklı illerden getirilmiştir :))) 149 331 Yanıtla Baris Yavuz: yarın AKP (oy uğruna) PKK ile geçmişteki gibi tekrar görüşürse yorumunuzu çok merak ediyorum 192 50 Can Vatan: Perişan Haldeki Emekli Sandıgı Bekliyor 142 28 Seyyidali Can: lQ seviyeni ölçmeye gerek yok tahmin edebilirim ayakkabı numaran kaç ???:))) 76 14
  • Baran Can: rabim sana hakkımızı bırakmasın başka sana ne diyim 311 82 Yanıtla Suat genç: yaptıkları devasa eserlerden dolayı karşılığında nankörlüğüden dolayı onun hakkını nasıl ödersin onu düşün 38 98
  • Oktay KUŞÇU: Başlık yanlış yazılmış mitinge katılan koyun sayısı olmalıydı 253 134 Yanıtla
  • Ender Kervancıoğlu: Danışmanları kimse sürekli aynı konuşma metnini hazırlıyor. Allahın izniyle, hamd olsun, dış güçler, tehditleri bertaraf ettik, enflasyonu düşüreceğiz, CHP şöyle, CHP böyle. Tamam bitti. 312 61 Yanıtla Mevlut Emre: Ender sanki sizin siyasetiniz farklı sizinkilerde akşama kadar ekonomi başka bir seyiniz yok yılarca ekonomi deyip ağlayarak akp ye kazandirdiniz yani yaramıyo artık o laflar siyasetinizi değiştirin 49 102
  • Burhan Polat: Hayat pahalılığı umrunuzda değil. Tek korkunuz kaybetmek 243 37 Yanıtla
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement