Gelecek Partisi, cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Gelecek Partisi, cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı

19.09.2022 14:27

İstanbul'da "AK Parti'nin kalesi" olarak görülen Sultanbeyli'de vatandaşlarla buluşan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun mitinginde, "Yüzde 50 bir kere aldın, bir daha alırsın. Adayımız Davutoğlu" pankartı açılırken, kürsüye gelen Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin de, "Buradan ilan ediyoruz adayımız Genel Başkanımız Davutoğlu" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin İstanbul'da en çok oy aldığı ilçelerin başında gelen Sultanbeyli'de partileriyle buluştu. Davutoğlu'nun miting yaptığı alana, "Yüzde 50 oyu bir kere aldın, bir daha alırsın. Adayımız Ahmet Davutoğlu" pankartı asıldı.

Gelecek Partisi, AK Parti'nin İstanbul'daki kalesinde Cumhurbaşkanı adayını ilan etti

İL BAŞKANI ŞAHİN: ADAYIMIZ GENEL BAŞKANIMIZ

Miting nedeniyle kürsüye gelen Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin de çarpıcı ifadeler kullandı. Şahin, "Buradan ilan ediyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız genel başkanımız Ahmet Davutoğlu'dur" dedi.

İşte o pankart:

Gelecek Partisi, AK Parti'nin İstanbul'daki kalesinde Cumhurbaşkanı adayını ilan etti
YORUMLAR (7)
  • Tuna Furtuna: Ben sahidim bu ordaki adamlari 100 tl verip kandiriyor benim yigenimi kandirnislar ordan fark ettim arabayla gel gidelim dedi para alcaz dedi ben bunu gorunce geri indim arabadan sariyerden beri parayla gencleri kandirip orya getirmisler Cevap Yaz 6 5 Yayından Kaldır
  • RESUL ŞEN: Neden böyle düşündünüzki Cevap Yaz 18 11 Yayından Kaldır
  • Yıldırım Özkan: o o zamandı Cevap Yaz 54 21 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Gelecek Partisi, cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı - Son Dakika


Advertisement