İYİ Parti kurucusu Vedat Yenerer, partiden istifa etti: Kirli siyaset yapıyorlar - Son Dakika

İYİ Parti kurucusu Vedat Yenerer, partiden istifa etti: Kirli siyaset yapıyorlar

17.01.2022 17:07

İYİ Parti'nin kurucuları arasında yer alan Yenerer, partideki görevlerine son verilmesinin ardından istifa etti. Yenerer, istifa açıklamasında zehir zemberek ifadeler kullandı. Eski partililerine sert eleştiriler yönelten Yenerer, "Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. "Kirli" siyaset yapanların olduğu bir ortamda temiz kaldığım için kendimle gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'nin kurucuları arasında yer alan gazeteci Vedat Yenerer, kuruluşundan bu yana bünyesinde bulunduğu İYİ Parti'den istifa ederek sert ifadeler kullandı. Yenerer, "Art arda görevlerime son verilmesi ve parti tarafından bunun tebliğ edilmemiş olması normal değil, açık bir tavırdır. Varsın olsun, ben doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğim. "Kirli" siyaset yapanların olduğu bir ortamda temiz kaldığım için kendimle gurur duyuyorum" dedi.

"PARTİ MERAL AKŞENER FUN CLUB'A DÖNDÜ"

İYİ Parti'nin kurucularından Vedat Yenerer, parti içinde üstün eğitim ve liyakat sahibi Türk milliyetçilerinin parti içinde bir önem teşkil etmediğini gördüğünü söyledi. Yenerer, partinin içinde milliyetçi olmayan ve Türkiye karşıtı söylemleri ile öne çıkanların önemli yerlere yerleştirildiğini ifade etti. Yenerer, "Bana göre il il dolaşıp, mücadele ederek kurduğumuz partimiz zaman içinde Meral Akşener Fun Club'a dönmüş durumdadır" dedi.

Yİ Parti kurucusu Vedat Yenerer, zehirzemberek sözlerle partiden istifa etti: Kirli siyaset yapıyorlar

"UMUTLA ÇALIŞAN MİLLİYETÇİLERİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM"

Yenerer açıklamasında partideki görevine kendisine hiçbir açıklama yapmadan son verildiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Son olarak, İYİ Parti'de umutla kalmış, sahada çalışan çok değerli vatanseverlere ve Türk milliyetçilerini saygıyla selamlıyorum. Sosyal medyada beni takip eden İYİ Parti'li arkadaşlarımın sayfamdan ayrılmalarına hoşgörüyle bakacağım.

"KENDİLERİNİ EKRANA DAVET EDİYORUM"

Şu andan itibaren İYİ Parti ile hiçbir bağım kalmamıştır. Bana söyleyecek sözü olanlar sosyal medya sayfalarından yazmasın. Kendilerini ekranlara davet ediyorum. Kim haklı kim haksız millet karar versin..

"TÜRK MİLLETİNİN ÖLENE KADAR ASKERİYİM"

Vatanım ve milletim için çalışmaya kaldığım yerden devam edeceğime hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Çünkü ben, Mavi Gözlü Bozkurdumuz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk milletinin ölene kadar askeriyim… Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

YORUMLAR (6)
  • Hüseyin Alkan: Insallah hepsi ayrılır dogru yolu görürler çakma ülkücüler ya bunlar mhp ye yuvalarına dönsünler ?????? Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Mavi Mavi: Şaşırdıkmı,tabii ki şaşırmadık!Keşke şu milliyetçiliğinizi iş bu boyutlara gelmeden görseydik! Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • mehmet uyar: Boyle yazıp sıyrılıyonuz şu kirli siyaset dediğinizi halka açıklarsanız halkta öğrenmiş olur kaçamak cevap vermek olmuyor sn yenerer Cevap Yaz 16 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Rektör Ortaç: 'Türk gençliği bugün ve yarının umududur' Rektör Ortaç: 'Türk gençliği bugün ve yarının umududur' Atatürk ve Türk Bayrağı sevgisini kavanozlara işlediler Atatürk ve Türk Bayrağı sevgisini kavanozlara işlediler Özel sporcular Malta'da fırtına gibi esti Özel sporcular Malta'da fırtına gibi esti

Son Dakika Politika İYİ Parti kurucusu Vedat Yenerer, partiden istifa etti: Kirli siyaset yapıyorlar - Son Dakika


Advertisement