Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı: Sana söz, yine baharlar gelecek - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı: Sana söz, yine baharlar gelecek

27.03.2023 21:16

Millet İttifakı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı. Sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla kampanyayı duyuran Kemal Kılıçdaroğlu, "Sana söz yine baharlar gelecek." notunu düştü.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kampanyasının startını verdi. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyası ile ilgili Twitter hesabından video paylaştı.

KAMPANYANIN İLK FİLMİ

Kampanyanın ilk filmi olan videoya Kılıçdaroğlu, "Sana söz yine baharlar gelecek" notunu düştü. Videoda, Kılıçdaroğlu'nun Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile el ele olduğu görüntülere de yer verildi.

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı: Sana söz, yine baharlar gelecek

"BAY KEMAL SÖZÜNDEN DÖNMEYECEK"

Millet İttifakı'nın beş genel başkanı ile birlikte kayıtlara geçen görüntülerinin de yer aldığı video Kılıçdaroğlu'nun, "Sana söz, yine baharlar gelecek. Bay Kemal sözünden dönmeyecek" sözleriyle bitti.

"YAŞAMAYI SEVEN BİR TÜRKİYE"

Levent Yüksel'in "Tuana" şarkısının kullanıldığı videoda Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Sana söz, birbirini incitmeyen, farklı olanı olduğu gibi seven, sayan; uzaklaşan değil, kucaklaşan bir Türkiye. Karnı tok, gönlü bol, yaşamayı seven bir Türkiye. Bilime, sanata, geleceğe inanan; ayakları yere sağlam basan, uzmanlığa saygı duyan bir Türkiye. Seyirci kalmayan, korkusundan susmayan, sözü dinlenen, kıymeti bilinen; en güzel şarkıları bağıra çağıra söyleyebilen, neşesi çocukların gözünden okunan bir Türkiye için geliyoruz.Sana söz, yine baharlar gelecek"

YORUMLAR (14)
  • Ogunulus: 20 secim kaybetmis 80 yasina metdiven dayamis bahar getirecekmi..! SEN ANCAK mart kari yagdirirsin Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • Mehmet Yavuz: Biz REİS ile zatn baharı yaşıyoruz bay Kemal Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kasim Ozdal: Son bahar getirirsin ancak Cevap Yaz 40 22 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adaylığı kampanyasını başlattı: Sana söz, yine baharlar gelecek - Son Dakika


Advertisement