Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldi - Son Dakika

Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldi

27.09.2022 00:06
Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldi

Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı makamında ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı makamında ziyaret etti.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Ekim Pazar günü genel merkezde 5 siyasi parti lideri ile yapacağı görüşme öncesi istişare toplantılarına başladı. Kılıçdaroğlu istişare toplantılarının ilkini bugün gerçekleştirerek, Deva Partisi Genel Merkezi'nde Ali Babacan ile bir araya geldi. Babacan, Kılıçdaroğlu'nu genel merkez kapısında karşıladı. Görüşme yaklaşık 3,5 saat sürdü. İki lider çıkışta gazetecilerden soru almadı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: İktidara gelir gelmez öğrencilerimize 1 öğün ücretsiz yemek vereceğiz CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan yeni video: İktidara gelir gelmez öğrencilerimize 1 öğün ücretsiz yemek vereceğiz Ali Babacan: 'Asgari Ücretteki; Memur, Emekli Maaşlarındaki Artış... O Hava, Enflasyon Yüksek Olduğu İçin Hazirana Kadar Sönecek. Ali Babacan: 'Asgari Ücretteki; Memur, Emekli Maaşlarındaki Artış... O Hava, Enflasyon Yüksek Olduğu İçin Hazirana Kadar Sönecek. Kılıçdaroğlu: 'Pençe-Kilit Operasyon Bölgesinde Şehit Olan Askerlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine Başsağlığı ve Sabır; Yaralanan Askerimize Acil... Kılıçdaroğlu: 'Pençe-Kilit Operasyon Bölgesinde Şehit Olan Askerlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine Başsağlığı ve Sabır; Yaralanan Askerimize Acil...

Son Dakika Politika Kılıçdaroğlu ve Babacan bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement