MHP'li Büyükataman: "MHP'yi karanlık odaklarla ilişkilendirmek isteyenler kendi durdukları yeri göstermektedir" - Son Dakika

MHP'li Büyükataman: "MHP'yi karanlık odaklarla ilişkilendirmek isteyenler kendi durdukları yeri göstermektedir"

25.01.2023 16:03
MHP'li Büyükataman: "MHP'yi karanlık odaklarla ilişkilendirmek isteyenler kendi durdukları yeri göstermektedir"

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP'yi karanlık odaklarla, kirli yapılarla ilişkilendirmek isteyenler esasında tam da kendi durdukları yeri göstermektedirler.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "MHP'yi karanlık odaklarla, kirli yapılarla ilişkilendirmek isteyenler esasında tam da kendi durdukları yeri göstermektedirler." ifadesini kullandı.

Büyükataman, yaptığı yazılı açıklamada, MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli ve partisinin Türkiye'nin menfaatleri uğruna verdiği mücadeleye dikkati çekerek, bu mücadele sürdükçe, MHP'ye saldırıldığını ve partisinin karalanmaya çalışıldığını kaydetti.

"HDP kapatılmasın" diyenlerin MHP'yi çeşitli iddialarla suçladığını belirten Büyükataman, açıklamasında şu değerlendirmelerde bulundu:

"Ne yapsalar boşuna, ne yapsalar beyhudedir. Ortalama zekaya sahip herkes HDP'nin yularının bölücü terör örgütü PKK'nın elinde olduğunu bilmektedir. Bu gerçek HDP yöneticileri tarafından da defalarca itiraf edilmiştir. HDP, bebek katili cinayet şebekesi, bölücü emellere hizmet eden, Türkiye düşmanı aşağılık terör örgütü PKK'nın şehir ofisidir ve en kısa zamanda kapatılmalıdır. Terör partisi HDP'nin kapatılması konusundaki haklı ve tavizsiz duruşumuz devam ettikçe adeta histeri krizlerine giren şer cephesi dört koldan Genel Başkan'ımıza ve partimize karşı saldırılarını sürdürmektedir. Zillet cephesinin arkasında yuvalanan, yabancı başkentlerden fonlanan, fitne ve iftiradan beslenen birtakım sözde gazeteciler de bir yerlerden düğmeye basılmışçasına adeta MHP'ye karşı bir operasyon başlatmışlardır."

Büyükataman, Türkiye'nin yükselişini, Türk milletinin devletin etrafında kenetlenmesini, MHP'nin Türk milleti ile kucaklaşmasını hazmedemeyen "karanlık operasyon merkezleri"nin hemen harekete geçip, partisine karşı bildikleri tüm kirli oyunları devreye koyduklarını belirterek, "MHP'yi karanlık odaklarla, kirli yapılarla ilişkilendirmek isteyenler esasında tam da kendi durdukları yeri göstermektedirler. Kimi zaman gazeteci, kimi zaman da siyasetçi maskesiyle karşımıza çıkan sicili kabarık operasyon elemanlarının yaptıkları gazetecilik faaliyeti değil, Türkiye karşıtı başkentlerden fonlanan provokatör eylemlerdir. Gazeteci kılığındaki provokatörlerin, kalemini silah gibi kullanıp tetikçilik yapanların gerçek niyetleri ve aziz milletimize olan düşmanlıkları da açıkça ortadadır. " ifadelerini kullandı.

Ne yapılırsa yapılsın MHP'nin Türk milletinin gönlünde olduğunu ifade eden Büyükataman, şunları kaydetti:

" Milliyetçi Hareket Partisi, bu ajan provokatör eylemcileri deşifre etmeye, Türk düşmanı yabancı başkentlerin planlarını bozmaya, Türk milleti ve MHP üzerine yazılan karanlık senaryoları yırtıp atmaya devam edecektir. Maksatlı iftira kampanyaları başlatanlar ve bundan medet umanlar unutmasın ki Türk'ün çelik iradesi, Amerika'nın sesi olan yerli işbirlikçileri yenecektir."

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Tiran'da 'Türkiye-Arnavutluk Diplomatik İlişkilerinin 100. Yılında Kültür, Dil ve Tarih' söyleşisi Tiran'da 'Türkiye-Arnavutluk Diplomatik İlişkilerinin 100. Yılında Kültür, Dil ve Tarih' söyleşisi Tarım ve Orman Bakanı Kirişci'den su konusunda uyarı Tarım ve Orman Bakanı Kirişci'den su konusunda uyarı Bahçeli: ?Erdoğan'ın adaylığı hukuki ve ahlakidir? Bahçeli: ?Erdoğan'ın adaylığı hukuki ve ahlakidir?

Son Dakika Politika MHP'li Büyükataman: 'MHP'yi karanlık odaklarla ilişkilendirmek isteyenler kendi durdukları yeri göstermektedir' - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement