CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile bir araya geldi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile bir araya geldi

30.03.2023 15:39

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'i Ankara'daki evinde ziyaret etti. Görüşme talebinin Sezer'den geldiği belirtilirken, basına kapalı olarak gerçekleşen buluşmanın ardından açıklamalarda bulunan Ahmet Necdet Sezer, "Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekliyorum. Başarılı olmasını istiyorum" şeklinde konuştu.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün; 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'i, Ankara'daki evinde ziyaret etti.

GÖRÜŞME TALEBİ SEZER'DEN GELDİ

Görüşme talebinin, Ahmet Necdet Sezer'den geldiği belirtildi. Sezer'in evinde yapılan görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti.

Kemal Kılıçdaroğlu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile görüştü

KURMAYLARI DA TOPLANTIDA HAZIR BULUNDU

Görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na; CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen eşlik etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile görüştü

"BAŞARILI OLMASINI İSTİYORUM"

Görüşmenin ardından açıklamada bulunan 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, "Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekliyorum. Başarılı olmasını istiyorum" dedi.

YORUMLAR (9)
  • Semra Muştu: Şimdi anayasaya uydu hdp varsa tamam ecevit bunu yapmadı Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Arzum Baskara: Ten cere kap ak Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • SY TKEP: KİMSENİN BİLMEDİĞİ BİR CUMHURBAŞKANI, TORPİL KULLANIP KIZINI BİLE İŞE SOKMADI KONUŞANLARA BEYNİ YOK FİKRİ VAR DEMEK GEREK Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
İmamoğlu ile ne görüştüler? Kılıçdaroğlu merak uyandıran ziyaretle ilgili ilk kez konuştu İmamoğlu ile ne görüştüler? Kılıçdaroğlu merak uyandıran ziyaretle ilgili ilk kez konuştu Azerbaycan TV Kanalında Kemal Kılıçdaroğlu'na İlginç Yorum Azerbaycan TV Kanalında Kemal Kılıçdaroğlu'na İlginç Yorum

Son Dakika Politika CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile bir araya geldi - Son Dakika


Advertisement