Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim - Son Dakika

Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim

26.10.2021 11:17

2023 yılında yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı'nın adayının kim olacağı henüz belli değil. Konuyla ilgili bu zamana kadar birçok isim ortaya atılırken muhalefete yakınlığıyla bilinen Emin Çapa'nın yapmış olduğu son paylaşım kafaları iyice karıştırdı. Paylaşımında Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayını bulduğunu belirten Çapa, "Şu anda hiç kimsenin konuşmadığı, adı kamuoyunda bilinmeyen, tanınmayan bir aday. Öğrenince şok geçirdim" dedi.

Halk TV programcısı Emin Çapa, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda Kılıçdaroğlu ile olduğunu söylediği bir görüşmeyi aktardı. Çapa, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "partiler ile ilişkisi olmayan, kamuoyunda hiç bilinmeyen" bir Cumhurbaşkanı adayı bulduğunu öne sürdü.

İSMİ, İZİN ALMADAN PAYLAŞMAYACAK

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun aklındaki Cumhurbaşkanı adayının tanıdık bir isim olmadığını ve partilerle ilişkisi olmadığını yazan Çapa, söz konusu ismi onay almadan açıklayamayacağını söyledi.

Muhalefete yakınlığıyla bilinen isimden bomba iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim

"CİDDİ BİR ŞOK YAŞADIM"

Öte yandan Emin Çapa, paylaşımında, "Aday sayın İmamoğlu değil. Şu anda hiç kimsenin konuşmadığı, adı kamuoyunda bilinmeyen, tanınmayan bir aday. Partilerle ilişkisi olmadığı için 'bu adım tutar' denen bir aday var. Kendisinden onay almadan adını açıklayamam. Ama liderlerin kafasındaki birçok girdiye yanıt veriyor. Ama o girdilerin büyük kısım halkın umurunda değil. Seçmen beğenir mi? Ben ciddi bir şok yaşadım. Henüz emin değilim.

Muhalefete yakınlığıyla bilinen isimden bomba iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim

"TANINAN BİRİ DEĞİL"

Bu isimler gibi tanınan biri değil. Ama söylediğiniz mantığa yakın. Fakat henüz sadece konuşuyorlar. Yani bana söylenen bu." ifadelerine yer verdi.

Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim

Son Dakika Politika Muhalefete yakınlığıyla tanınan isimden merak yaratan iddia: Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayını buldu, öğrenince şok geçirdim - Son Dakika


Son Dakika

Tahtakale esnafından Babacan'a: Sermayemi yurtdışına kaçırdım, erken seçim istiyoruz! 13:00 Tahtakale esnafından Babacan'a: Sermayemi yurtdışına kaçırdım, erken seçim istiyoruz! Barajın suları çekildi! Mezarlıklar ortaya çıktı! 12:24 Barajın suları çekildi! Mezarlıklar ortaya çıktı! Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış! 11:51 Tutuklu dede Hasan Yağal, 11 ay önce Facebook'ta Müslüme ile fotoğrafını paylaşmış!
Hastanelerde randevu bulamıyorlar! İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu vatandaşın dert yandığı konuya açıklık getirdi 11:19 Hastanelerde randevu bulamıyorlar! İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu vatandaşın dert yandığı konuya açıklık getirdi 20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! 10:58 20 yaşındaki genç üst geçitten atlayarak intihar etti! Tırlar, gencin cansız bedenine çarpmamak için kaza yaptı! Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür! 10:35 Dede Hasan Yağal, Müslüme'nin boynundaki DNA için kendisini böyle savundu: O benim torunum öpmüşümdür!
Öğretmenin 08:58 Öğretmenin "CHP'lilerin notunu kırdım" paylaşımı öğrencilerin şakası çıktı İngiltere ve Fransa arasında tekne faciası sonrası kriz! İngilizler, Macron'a lakap taktı! 08:52 İngiltere ve Fransa arasında tekne faciası sonrası kriz! İngilizler, Macron'a lakap taktı!
Advertisement